LIST DO REDAKCJI – I taki człowiek żebrze o pomoc dla syna?

Nie wiem, czy opublikujecie mój list ale nie mogłem się powstrzymać od opisania tego co czuję.

Jak mi to córka pokazała myślałem, że wyjdę z siebie. Jak można być takim bezczelnym … . Nie. Nie napiszę czym.
Wicestarosta Tomasz Kulinicz na swoim profilu o godz. 11:15 zamieszcza plakat, który zachęca do wpłaty 1% podatku na rzecz Mateusza Kulinicza. Upragniony syn, który zmaga się z uszkodzeniem mózgu, który wymaga opieki 24 h/dobę. Wpis chwyta za serce.

Tego samego dnia o godz. 12:30 ten sam umęczony opieką nad chorym synem ojciec zamieszcza post okraszony zdjęciami z jego wypoczynku w górach Tyrolu.

Ładowanie baterii w słonecznej dolinie Zillertal zakończone pierwszy raz tam byłem, zapewne nie ostatni, tylko szkoda że tak późno…

wiele ośrodków i każdy z olbrzymią ilością tras… szerokich i pięknie przygotowanych… jeden karnet Hochzillertal, Zillertal Arena, Lodowiec Hintertux, Mayrhofen oraz Hochfügen i Fügen Spieljoch …

Piękne widoki na wysokości ponad 3.000 m.n.p.m

a do tego tylko 8,5 godziny od granicy…

poprostu petarda , napisał wicestarosta Tomasz Kulinicz.

Córka sprawdziła. 3 noclegi dla jednej osoby to wydatek od 500 euro do 765 euro, natomiast 7 noclegów to koszt powyżej 1000 euro na osobę.

Muszę. Po prostu muszę wam pokazać jak się bawi potrzebujący pomocy obcych rodzic niepełnosprawnego dziecka.

 

 

I taki człowiek żebrze o pomoc dla syna? Stać cię chłopie na piwko w sercu Tyrolu, to stać cię chyba na leczenie własnego dziecka?

Przez całe swoje życie spotkałem wiele rodzin, wielu samotnych ojców, wiele samotnych matek, którzy opiekowali się swoimi niepełnosprawnymi dziećmi. Wierzcie mi. Ci ludzie nie mieli czasu na wypoczynek. Nie mieli czasu na spotkania z przyjaciółmi, a każdy zaoszczędzony grosz przeznaczali na swoje chore dziecko.

Po tym co zobaczyłem w wykonaniu wicestarosty Powiatu goleniowskiego Tomasza Kulinicza mój 1% podatku wolę przeznaczyć na pomoc zwierzętom. Przez tego pana przestałem wierzyć w ludzką uczciwość.

Nie wyrażam zgody na udostępnianie mojego imienia i nazwiska.

 

TREŚĆ LISTU PUBLIKUJEMY BEZ KOREKTY

Dane osobowe osoby piszącej do wiadomości redakcji. Wyrażane w Listach poglądy nie są poglądami przedstawianymi przez redakcję, a jedynie przez piszącego autora, tym samym nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

(red.)

 

Inny ciekawy artykuł

Gojnik uważany jest za naturalny afrodyzjak

Dodaj komentarz