List do redakcji z prośbą o interwencję – kurz i szczury, szczury i kurz …

Witam,

Zwracamy się do Państwa Portalu z prośbą o nagłośnienie sprawy. Niestety nie daliśmy rady w zderzeniu z urzędniczym betonem. 

My, mieszkańcy budynku przy ulicy Słowackiego 6B, mamy wysypana szlakę na podwórku, która przy obecnie panującej aurze jest udręką kurzu i pyłu. Pisaliśmy do GTBS pisma z prośbą o interwencję –  na tym się skończyło. Pracownicy GTBS przyszli, popatrzyli, pokiwali głowami, dziękuję do widzenia. Nic z tym nie robią. My, mieszkańcy kamiennicy, nie możemy otworzyć okien bo cały pył mamy w mieszkaniach. Prania suszyć na podwórku nie można ponieważ cały ten pył kurzowy osiada na czystym praniu. Dzieci na podwórku bawić się nie mogą bo są czarne jak Murzynki. Do tego wszystkiego mamy szczury, które wychodzą spod chodnika.

Gmina i TBS nic z tym nie robią, a my mieszkańcy tej kamienicy mamy dość. Może jak nagłośni się nasza sytuacja podwórkowa ktoś w końcu się tym zainteresuje.

 

Szanowni urzędnicy, jeśli to czytacie, a wiemy że czytacie wstydźcie się !!! Czy naprawdę jesteście już tak beznadziejni w swojej robocie, iż mieszkańcy muszą szukać pomocy po portalach ? Urzędnicze affeee … Do ROBOTY !!!

Imię i nazwisko autora do wiadomości redakcji.

(red.)

Dodaj komentarz