Policyjna Statystyka – Narkotyki ponad alkohol

ZDARZENIA W RUCHU DROGOWYM, KOLEJOWYM, POWIETRZNYM I WODNYM – KPP Goleniów w okresie od 22.02.2022 r. do 27.02.2022 roku

 

Data i godzina zdarzenia: 22.02.2022 r. godz. 07:36

Opis zdarzenia: Policjanci WRD KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 30-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował pojazdem marki VW Passat znajdując się pod wpływem środków odurzających. Ponadto mężczyzna posiadał aktywy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Kliniska Wielkie, ul. Szczecińska

 

Data i godzina zdarzenia: 22.02.2022 r. godz. 15:49

Opis zdarzenia: Policjanci OPI KP w Nowogardzie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 30-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował pojazdem marki Audi znajdując się pod wpływem środków odurzających. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard, ul. 700-lecia

 

Data i godzina zdarzenia: 22.02.2022 r. godz. 18:26

Opis zdarzenia: Policjanci PP w Przybiernowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 28-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości – 1,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Przybiernowo, Rzystnowo

 

Data i godzina zdarzenia: 23.02.2022 r. godz. 09:33

Opis zdarzenia: Policjanci WRD KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 29-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował pojazdem marki Kia Ceed znajdując się pod wpływem środków odurzających. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Maszewo, Budzieszowice

 

Data i godzina zdarzenia: 23.02.2022 r. godz. 21:18

Opis zdarzenia: Policjanci PP w Maszewie zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie w celu doprowadzenia do Zakładu Karnego gdzie mężczyzna ma odbyć kare pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Maszewo, Maszewo, ul. Stargardzka

Data i godzina zdarzenia: 24.02.2022 r. godz. 07:37

Opis zdarzenia: Policjanci OPI KP w Nowogardzie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 28-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował pojazdem marki VW Golf znajdując się pod wpływem środków odurzających. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard, ul. 3 Maja

 

Data i godzina zdarzenia: 24.02.2022 r. godz. 09:53

Opis zdarzenia: Policjanci WRD KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 44-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował pojazdem marki Audi znajdując się pod wpływem środków odurzających. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Glicko

 

Data i godzina zdarzenia: 24.02.2022 r. godz. 15:49

Opis zdarzenia: Policjanci WRD KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 42-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował rowerem znajdując się pod wpływem środków odurzających. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Świętoszewko

 

Data i godzina zdarzenia: 25.02.2022 r. godz. 07:14

Opis zdarzenia: Policjanci OPI KP w Nowogardzie zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie celem doprowadzenia do Zakładu Karnego. Po uiszczeniu grzywny, mężczyzna został zwolniony. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard, ul. Wojska Polskiego

 

Data i godzina zdarzenia: 25.02.2022 r. godz. 18:04

Opis zdarzenia: Policjanci WRD KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 37-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości- 2,45 promila alkoholu w organizmie . Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Załom, ul. Lubczyńska

 

Data i godzina zdarzenia: 26.02.2022 r. godz. 07:13

Opis zdarzenia: Policjanci OPI KP w Nowogardzie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 35-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował pojazdem marki VW Golf znajdując się pod wpływem środków odurzających. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Redło

 

Data i godzina zdarzenia: 26.02.2022 r. godz. 22:44

Opis zdarzenia: Policjanci OPI KP w Nowogardzie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 28-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował pojazdem marki Daewoo Matiz znajdując się w stanie nietrzeźwości – 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard, ul. Bohaterów Warszawy

 

Poprzednia statystyka

Policyjna Statystyka – Kolizja na kolizji

 

Dodaj komentarz