Policyjna Statystyka – Kolizja na kolizji

ZDARZENIA W RUCHU DROGOWYM, KOLEJOWYM, POWIETRZNYM I WODNYM – KPP Goleniów w okresie od 11.02.2022 r. do 12.02.2022 roku

 

Data i godzina zdarzenia: 11.02.2022 r. godz. 07:32

Opis zdarzenia: 42-letnia mieszkanka powiatu goleniowskiego, kierując pojazdem marki Peugeot na łuku drogi nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze w wyniku czego utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze a następnie pojazd „dachowała”. Kierująca trzeźwa. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Maszewo, Budzieszowce

 

Data i godzina zdarzenia: 12.02.2022 r. godz. 08:42

Opis zdarzenia: Kierująca samochodem marki Citroen 31-letnia mieszkanka powiatu goleniowskiego na skrzyżowaniu ul. Dębowej z ul. Piłsudskiego w Stepnicy wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę z pierwszeństwem przejazdu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Renault Clio (kierująca 19-letnia mieszkanka powiatu goleniowskiego) w wyniku czego doszło do zderzenia ww. pojazdów. Po czym siłą uderzenia pojazd marki Renault Clio uderzył w pojazd marki Renault laguna kierowany przez 45-letnią mieszkankę powiatu goleniowskiego. Kierująca pojazdem marki Renault Clio została przetransportowana do szpitala. Kierujący pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Stepnica, Stepnica

 

 

 

Data i godzina zdarzenia: 12.02.2022 r. godz. 19:31

Opis zdarzenia: Policjanci WRD KPP Goleniów podczas kontroli drogowej ujawnili, że 33-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował pojazdem marki Audi A4 znajdując się w stanie nietrzeźwości 0,35 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Mosty

 

Data i godzina zdarzenia: 12.02.2022 r. godz. 19:49

Opis zdarzenia: Policjanci PP Maszewo zatrzymali 59-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie celem doprowadzenia do Zakładu Karnego. Mężczyzna zwolniony po uiszczeniu grzywny. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Maszewo, Tarnowo

 

Data i godzina zdarzenia: 13.02.2022 r. godz. 08:35

Opis zdarzenia: Policjanci WRD KPP Goleniów podczas kontroli drogowej ujawnili, że 28-letni mieszkaniec powiatu łobeskiego kierował pojazdem marki Opel Vectra znajdując się pod wpływem środków odurzających. Postępowanie prowadzi KPP Goleniów.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Maszewo, Maszewo, ul. Brzozowa

 

Poprzednia statystyka

Policyjna Statystyka – Ponownie kilku za kratki

 

 

 

 

Dodaj komentarz