W niedzielę będzie można obejrzeć po raz ostatni w tym sezonie w Goleniowie futsal na III ligowym poziomie. Reprezentacja Goleniowskiej Ligi Mistrzów podejmować będzie koszalińską drużynę Link – ETP Futsal Koszalin.

Będzie to pojedynek ligowych autsajderów bowiem obie drużyny mają zerowy dorobek punktowy, a koszalińska drużyna jest nad nami tylko dzięki mniejszej różnicy bramkowej. Pora zatem na pierwsze zwycięstwo w III lidze.

Nasi zawodnicy są gotowi do spotkania, co prawda po wyjeździe do Świdwina trener Bielczuk nie będzie mógł wystawić już w tym sezonie Sebastiana Kotta i Kuby Zwierzchowskiego, którzy muszą pauzować za czerwone kartki ale mamy szeroką kadrę i mamy kim zagrać. Z powodu kontuzji nie wystąpi też Tomek Trosko, mam nadzieję, że udanie zastąpi go Rafał Makarewicz. W bramce ma zadebiutować bramkarz Jartexu Piotr Cudziło wielokrotnie nagradzany statuetką dla najlepszego bramkarza naszej amatorskiej ligi. Będą bronić po połowie z Piotrem Zwierzchowskim – mówi w rozumowanie z nami menadżer GLM Łukasz Dykowski.

Szykuje się zacne widowisko, organizatorzy zapowiadają konkursy z nagrodami dla młodszych kibiców.

Bądźcie w niedzielę z goleniowską drużyną na hali przy ulicy Norwida i nie żałujcie gardeł!

(red.)

Dodaj komentarz