Dnia 04.09.2021r., odbyła się Komisja Skarg, Wniosków i Petycji. Komisje Radnych Rady Miejskiej w Goleniowie nie są transmitowane na żywo a zatem, jak zauważyć dało się wczoraj,  można sobie pozwolić na frywolność, wychodzenie, wchodzenie, znikanie, bycie nie bycie …

 

Czy możliwe  jest to aby osoba w tym samym czasie była obecna i nieobecna ? Zdecydowanie TAK …

Pan Radny Wojciech Łebiński przybył na Komisję, podpisał listę, zajął miejsce, zalogował się do systemu po czym za moment odebrał telefon wyszedł i rozpłynął się w powietrzu …

Niestety, Pan Radny przed wyjściem zapomniał o jednej bardzo istotnej rzeczy, a mianowicie zapomniał wyjąc kartę z czytnika co jest wyznacznikiem jego obecności, a co za tym idzie należy mu się dieta radnego. 

Kto bardziej nabroił Łebiński czy Skałecka … ?

Każdemu, nawet Radnemu, zdarzyć się może bujanie w obłokach. Można być roztargnionym, zamyślonym, nawet zakochanym …

Być może Radny Łebiński akurat doświadcza przełomu jesiennego i jak to bywa zwyczajnie zapomniał wylogować się opuszczając salę.

Jednak nad całym przebiegiem obrad winna czuwać, czujna jak lisica, Pani Przewodnicząca – Lucyna Skałecka Włodarczyk, która w tym wypadku również zaliczyła wtopę. Ona bowiem widząc, a raczej nie widząc Łebińskiego zobligowana jest do podjęcia stosownych czynność.

Chyba, że sama jest zakochana …  🙂

(red.)

 

Dodaj komentarz