Poseł Radosław Lubczyk pyta o sprawę marszałka Geblewicza

Na falach Polskiego Radia Szczecin oraz na Stronie radia w artykule  pt. “Dlaczego sprawa kolizji Olgierda Geblewicza nie jest jeszcze rozwiązana?”.

Poseł pyta ministerstwo i prokuraturę o sprawę marszałka województwa: chodzi o zarejestrowane na filmie zachowanie Olgierda Geblewicza na drodze S3 prawie rok temu.

“- Czy prokuratura działa i nie chce tego rozwiązać? Przecież to nie jest jakaś trudna sprawa. Jak rozmawiałem z policjantami i wieloma mecenasami, jest dwóch świadków, nagranie kamery, to w czym jest problem? Dlaczego ta sprawa nie jest jeszcze rozwiązana. I nie mówię o tym, żeby kogokolwiek skazać, tylko żeby tę sprawę wyjaśnić. Takie sprawy nie mogą trwać rok czasu – mówi Lubczyk.”

Niestety obawiamy się , że mimo szczerych chęci Posła, sprawa będzie się ciągnąć i będzie wyjaśniana dogłębnie. Z informacji uzyskanych w Prokuraturze Okręgowej w Szczecinie, dowiedzieliśmy się , że właśnie powołano biegłych w celu wydania ekspertyz i opinii. Uważamy tak samo jak Pan Poseł, że lepiej wyjaśnić dogłębnie sprawę, aby nie było niejasności i różnych niepotrzebnych emocji, czy zawinił wspomniany polityk PO, czy też nie.

Do sprawy powrócimy

(red.)

 

Poprzedni artykuł

Mieszkaniec Goleniowa w Buractwie Drogowym – Czyli Marszałek Olgierd Geblewicz w akcji

Na zdjęciu Poseł  Radosław Lubczyk z klubu Koalicji Polskiej https://twitter.com/lubczyk_radek/

Dodaj komentarz