Jest takie jedno miejsce w którym zapomnisz o wszystkim … Botanica Miejskie SPA Goleniów ZAPRASZA

Wszyscy szukamy czasem wytchnienia. Szukamy miejsc i ludzi, przy których na chwilę będzie można zamknąć oczy, przestać gorączkowo szukać słów i tematów do rozmowy. Szukamy spokoju, oazy i miejsc, w których choćby na chwilę możemy się wyłączyć i zrelaksować.

Taką przestrzeń można odnaleźć w naszym Goleniowie, a właścicielka i pomysłodawczyni tego magicznego miejsca Miejskiego Spa Botanica – Paulina Gromotka jest osobą której szalenie bliskie są wszystkie tematy związane z ekologią, ochroną zwierząt, umiłowaniem natury i w większości pracy na wegańskich, przyjaznych środowisku kosmetykach daje rozkosz swoim klientom.

 

Dzięki takim miejscom jak to które stworzyła Paulina, jest taki fragment rzeczywistości, że będąc tam możesz się wyłączyć. Być przez ten czas sama dla siebie, czerpiąc energię z natury, która Cię otacza i poddając się zabiegom, które są w ofercie gabinetu. Nie wiem czego potrzebujecie, zajrzyjcie na stronę Pauliny bo tam jest przedstawione wszystko: https://www.facebook.com/Botanika.spa.Goleniow

(red.)

 

Dodaj komentarz