Maszewo – 26.06.21 – Piknik – Party dla Ingi Niedźwieckiej

 

Już po raz kolejny w maszewskim przedszkolu odbędzie się akcja charytatywna, z której całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie Ingi Niedźwieckiej. Dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Aby uratować jej życie potrzebne jest specjalistyczne leczenie, które kosztuje 9,5 miliona złotych. Obecnie na koncie siepomaga.pl jest już prawie 5 milionów! To daje nadzieję na powodzenie akcji i szczęśliwe zakończenie zbiórki, która trwa do 1 lipca.

Zobacz galerię z ostatniej maszewskiej imprezy dla Ingi i Dawida 🙂

„…Mieszkańcy Gminy Maszewo mają wielkie serca, zawsze są gotowi do niesienia pomocy ponad wszystko, ponad wszelkimi podziałami – mówi Małgorzata Rojek – dyrektor Przedszkola Miejskiego w Maszewie, organizatorka akcji.

Wsparcie rodziców, kół gospodyń wiejskich, jednostek ochotniczych straży pożarnych, lokalnych przedsiębiorców, nauczycieli, placówek kulturalnych i stowarzyszeń, seniorów jest nieocenione i brakuje słów na wyrażenie wdzięczności. Patrząc na ostatnie pikniki, które organizowaliśmy dla Ingi i Dawida Bałoniaka wiem, że nie ma nic ważniejszego niż współpraca  – dodaje.

Akcja zbliża się do końca, więc czas przyspieszyć działania, dlatego maszewski sztab organizacyjny z wielką przyjemnością zaprasza na kolejny piknik rodzinny, który odbędzie się już 26 czerwca na placu przy przedszkolu.

W programie liczne atrakcje dla dzieci, kiermasz rozmaitości, smakołyki (również te na ochłodę), strażacka „Piana Party” i wiele innych. Impreza startuje o godzinie 13:00.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

(red.)

Dodaj komentarz