Od 8 listopada 2019 r. rozpoczynamy wydawanie pakietów startowych do biegów open na milę i 10 km. zgodnie z niżej podanym harmonogramem:
– 8 do 9 listopada w godz. 14.00-20.00;
– 10 listopada w godz. 12.00 – 20.00;
– 11 listopada od 8.00-13.00 w biurze zawodów na hali sportowej przy ul. C. K. Norwida 1 A.

Warunki uczestnictwa w biegach open :
– podstawą odbioru pakietu startowego jest osobiste zgłoszenie się i okazanie dowodu tożsamości;
– wszyscy zawodnicy w biegach Open muszą zostać zweryfikowani w biurze zawodów poprzez odbiór pakietu startowego i złożenia deklaracji że stan zdrowia umożliwia mu udział w biegu;
– umiejscowienia na liście startowej biegu;
– zawodnik ma prawo startu tylko w jednym biegu open ;
– zawodnik musi posiadać oryginalny widoczny numer startowy przypięty na klatce piersiowej;
– zawodnik musi mieć przytwierdzony do buta sprawny chip z numerem zgodnym z numerem na klatce piersiowej, który jest spersonalizowany ze zgłoszonym zawodnikiem;(chip do zwrotu);
– akceptacja i zobowiązanie do przestrzegania przepisów IAAF , PZLA i regulaminu biegów.

Na trasie biegów będą na każdym okrążeniu punkty – maty pomiaru czasu, punkt z napojami. Biegi będą zabezpieczone przez 2 karetki pogotowia z ratownikami medycznymi. Jedna będzie jeździła za biegaczami, a druga będzie ustawiona w punkcie medycznym na wysokości linii mety.
Na stronie internetowej biegów znajdują się informacje o nagrodach, zawartości pakietu startowego i upominkach. Na terenie hali sportowej oznaczonej banerem Biuro zawodów/ Depozyt / Pasta Party wszyscy zawodnicy 11 listopada mają możliwość skorzystania z przebieralni, szatni, toalet, natrysków i depozytu. Przypominam , że po ostatnim biegu odbędzie się losowanie nagród – bonów o wartości 200 zł ufundowanych przez Bestseller. Po biegach zapraszam zawodników na halę na Pasta Party- ciepły poczęstunek. Trasy biegów na 1 milę i 10 km posiadają atesty. Start na 10 km odbywa się ze stref czasowych oznaczonych znakami pionowymi – flagami . Każdy kilometr oznaczony jest znakami pionowymi– flagami . Partner motoryzacyjny Mili Goleniowskiej Grupa Polmotor z marką Renault mając na uwadze dobro biegaczy poprowadzi wszystkich startujących bez obniżenia jakości wdychanego przez nich powietrza elektrycznym samochodem Renault Zoe.

Serdecznie zapraszam po odbiór pakietów startowych i do zobaczenia w poniedziałek.

Andrzej Łukasiak
Dyrektor Osir Goleniów

Dodaj komentarz