Przedmowa

Prezentujemy piąty z kilku odcinków artykułu,  który opublikowaliśmy pierwszy raz na naszym portalu 10 lat temu. Minęło parę lat w miarę spokojnych i  wszystko co napisano w tym artykule powróciło ze zdwojona siłą. Autor jakby był jasnowidzem za kilka dni umieścimy kolejny odcinek. Na naszym portalu staramy się unikać polityki dużego formatu, lecz opisane w tym artykule treści przedstawiają sprawy , które wręcz zagrażają bytowi naszego państwa

Andrzej Bugajski

 

Nie bój się swoich wrogów, oni Cię tylko mogą zabić. Nie bój się przyjaciół, oni Cię tylko mogą zdradzić. Bój się obojętnych, oni nie mordują ani nie zdradzają, ale za ich milczącym przyzwoleniem, Polską rządzi mord i zdrada.

Obowiązkiem każdego Polaka, każdego patrioty, jest wyrwać Polskę ze szponów mafii. Dokonać tego można tylko poprzez głosowanie w nadchodzących wyborach parlamentarnych!! Wygranie wyborów przez PiS, to gwarancja odsunięcia wszystkich związanych z dawnym systemem od wpływu na losy Polski, osądzenie winnych mordu pod Smoleńskiem oraz zapewnienie ciągłości istnienia Państwa Polskiego.

Nie bój się swoich wrogów, oni Cię tylko mogą zabić. Nie bój się przyjaciół, oni Cię tylko mogą zdradzić. Bój się obojętnych,  oni nie mordują  ani nie zdradzają,  ale za ich milczącym przyzwoleniem,  Polską  rządzi  mord i  zdrada.

Obowiązkiem każdego Polaka,  każdego patrioty, jest wyrwać Polskę  ze szponów mafii. Dokonać tego można tylko poprzez  głosowanie w  nadchodzących wyborach parlamentarnych!!  Wygranie wyborów przez PiS, to gwarancja odsunięcia wszystkich związanych z dawnym systemem od wpływu na losy Polski, osądzenie winnych mordu pod Smoleńskiem oraz zapewnienie ciągłości istnienia Państwa Polskiego.

,,Biały orzeł znów skrępowany,
– krwawy łańcuch zwisa u szpon
– ale  wkrótce zostanie zerwany
– bo wolności wybija  dzwon”

Jakże aktualne są  słowa tej patriotycznej pieśni śpiewanej w  latach stanu wojennego.  Rządzący dziś k[rajem]  zdają sobie doskonale sprawę ze swej nikczemniej działalności w niszczeniu Państwa Polskiego, rozkradania jego zasobów, upadku przemysłu stoczniowego, ciężkiego, podziału społeczeństwa, biedy, zastraszania, skrytobójstwa,  —  wystarczy wspomnieć choćby mord smoleński.

Niszcząca Polskę mafijna działalność PO i ulokowanie  w  jej strukturach  agentów WSI,  byłych TW SB i donosicieli,  a która podporządkowała sobie wszystkie dziedziny życia politycznego, społecznego, chroniąc winnych afer i  politycznych bandytów,—  [ Polska w okowach mafii cześć I,II,III,IV ] ,— powinna zostać przez głosowanie w  jesiennych wyborach parlamentarnych,  zdecydowanie zatrzymana.  Jak  nigdy Polska w swej historii,  nie była tak penetrowana przez obce Polsce służby wywiadu, jak jest  teraz,  za ,,rządów” PO.  Jak nigdy  w swej historii Polska, nie była tak atakowana  przez  ,,swoich,– Bolek w Chicago — interes robi się tylko na głupich Polakach”    -LINK- oraz innych religijnych wyznawców, a wywiady obcych służb jak BND, MOSSAD, SWR czy CIA  traktują terytorium Polski jak swoje własne.  Polacy kolejny raz w swej  historii muszą się zjednoczyć  i powstać by istnieć na mapie Świata . Dla Tuska  ,,polskość to nienormalność” i ciągnie w kierunku Niemiec, a  Bronek  w kierunku Rosji, —  -LINK- ],  —  bo tylko tam ,,śledztwo smoleńskie” ma 100% gwarancji, gdyż Putinowska Rosja to wzór praworządności i demokracji.  W tym miejscu należy nie tylko pytać ale krzyczeć, krzyczeć!!!  Gdzie są filmy z wyprawy do Katynia z dnia 10 kwietnia 2010, bo jest mało prawdopodobne by ktoś nie kręcił video  w samolocie,   -LINK- Dalsze trwanie PO u władzy to katastrofa ekonomiczna kraju i upadek polskiej państwowości. Należy zdecydowanie przerwać rozpoczęty w 2007 roku program  PO,  wymazania Polski z mapy Świata,  pozbawiania Polaków ojczystej ziemi,  paraliżu [ Smoleńsk ] polskich sił zbrojnych,  a także,   co stoi w rażącej sprzeczności z expo-se Ojca  Chrzestnego mafii Tuska  [ powroty ],  świadome  wynaradawianie  kraju  przez  zbrodniczą i  antypolską politykę,  która spowodowała  bankructwo ekonomiczne,  ogromne bezrobocie  oraz  ucieczki z k[raju] za chlebem tysięcy Polaków, młodych dynamicznych osób, co jest przyczyną  tysięcy polskich rodzinnych dramatów.

W interesie Polski i Polaków leży zdecydowane położenie kresu panowania ,,rządów” PO z Tuskiem na czele!!!  Oni  dawno przekroczyli granicę,  za którą nie ma już polityki.

Nie ma żadnej wątpliwości jaki rachunek wystawi  Platformie Naród Polski,  w przypadku przegrania wyborów  parlamentarnych.  Aby  utrzymać się przy korycie,  nie cofną się  przed niczym.

Nie cofną, i nie cofają, bo przecież kampania wyborcza PO się nie zaczęła,- ONA    CAŁY   CZAS   TRWA,   TRWA  TAKŻE  PERFIDNA   DEZINFORMACJA,  nad  którą cały czas czuwają i pracują ,,specjaliści” od  prania mózgów.   Strach przed Narodem oraz  odpowiedzialność  za krycie winnych afer, polityczne mordy,  ekonomiczny upadek Polski, biedę oraz bezrobocie połączone z masową ucieczką Polaków za chlebem  nie trudno przecież zauważyć.  Im bliżej jesiennych wyborów, tym kampania nienawiści, oszczerstw, plugawego języka czy też sugestii  o podpaleniu Polski przez PiS, mało tego,  nawet  mordowaniu dziennikarzy,–  będzie się nasilać. Pamiętajmy, kto ma czyste sumienie ten  nie pluje jadem, wmawiając, że to jad  przeciwnika!!  Myślałem, że to jakiś kabaret, lecz nie:  oto  malarz kominów, Ojciec Chrzestny mafii w programie córki milicjanta M.Olejnik z dnia 15 marca 2011 roku, obiecuje, że obroni ,,dziennikarkę” przed śmiertelnym zagrożeniem ze strony PiS!!

,,Tusk: zagadkowe jest dla mnie to źródło satysfakcji w pani głosie, z tego tytułu, że wojsko J.Kaczyńskiego potężnieje. Nie wiem, czy to dla pani dobra wiadomość.  Olejnik: A dlaczego? Myśli pan, że jakiś wyrok będzie na mnie?   Tusk: Nie, od tego jestem, by nikt pani nie zabił, ale jak patrzę na pani przygody z PiS, to jest pani zdaje się na pierwszej Lini frontu”.

Oto przykład perfidnej propagandy i mistrzostwa w napuszczaniu jednych Polaków przeciw drugim.  Fakt,  że ,,wojsko J.Kaczyńskiego potężnieje” na pewno nie jest źródłem satysfakcji M.Ojejnik, ale na pewno jest źródłem paraliżującego strachu Tuska przed Trybunałem Stanu i postawienia przed sądem wszystkich winnych, działających na zgubę Polski i Polaków.  Po takim bełkocie i pluciu własnym jadem  za pomocą SB-eckiej wychowanki i dzielenia Polaków, to nic nowego w mafijnym,  zbójeckim prawie  ,,prawie” PO. Zapewne nie maluje już kominów,  ale czy przestał brać narkotyki?  Zapomniał o  politycznym morderstwie  jakim był mord  w Łodzi, dokonany przez byłego członka PO,  na działaczu PiS, który chciał jeszcze zamordować J. Kaczyńskiego?   Polska to kraj bezprawia, terroru  i politycznego chamstwa w wykonaniu PO. Nawet w tajnej korespondencji dyplomatycznej USA,  która została ujawniona  i  znajduje się w sieci,  jasno wynika, że amerykanie uważali śp. prezydenta L.Kaczyńskiego za świetnego przywódcę Państw Bałtyckich.  Natomiast w k[raju], gdzie za obrazę śp. prezydenta L.K. umorzono ,,śledztwo” ze względu na ,,małą szkodliwość społeczną”, —  to kobieta która nazwała homoseksualistę pedałem, zgodnie z prawdą, została skazana  na 15,000 grzywny. Dlaczego przez prawie 4 lata ,,rządów” PO, nie skierowano wniosku do TS  w sprawie L.Wałęsy i zniszczeniu dokumentów państwowych w tym w/s ,,Bolka”?  Dlaczego np Wyszkowski przegrał z Bolkiem, pomimo przyznania się do współpracy z SB. -LINK-

Polska budzi się z letargu, nie chodzi tu wcale o wyniki sondaży.  PO  zaczyna tracić przychylność antypolskich mediów. Oto wypowiedz Marcina  Mellera naczelnego ,,Playboya” ,, Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd. Gdyby Lech Kaczyński rzucił jeden z wielu “dowcipów” Bronisława Komorowskiego, zostałby rozjechany na miazgę, ale w przypadku tego Prezydenta Wam to nie przeszkadza. O Wałbrzychu nawet nie chcę mówić. Tą sprawę również zamieciono pod dywan”.

Zaczyna tracić przychylność także polskiej młodzieży   Dzisiejsza młodzież głosuje na… Kaczyńskiego!>>, Za nietykalnych,  chronionych przez mafię

Za fałszowanie wyborów . W Polsce można fałszować wybory? Sąd umorzył sprawę

Za  efekt  prania  mózgów  i słynne ,,Polskość to nienormalność”,  gdzie hańbą okryła się ,,polska tv” w zwalczaniu uczuć patriotycznych!!  Pamiętamy jak  uczeń szkoły muzycznej z Sanoka  Piotr Wolwowicz przygotował piosenkę “Pytasz mnie” z repertuaru Andrzeja Rosiewicza. Jury złożone z Elżbiety Zapendowskiej, Kory Jackowskiej, Adama Sztaby i Wojtka Łozowskiego ostro zaatakowało 17-letniego wykonawcę. Zapendowska zaczęła na niego wrzeszczeć:   ,,Chłopie ciesz się, ale nie śpiewaj takich piosenek. Jakieś bogoojczyźniane, takie patriotyzmy, to jest coś okropnego. Nie daj się w to wciągnąć. Nie idź tą drogą”!

Nie ocenili talentu ucznia, pokazali Polsce pogardę dla polskości i patriotyzmu.  Za ,,Polski Sejm” w którym nie ma kryzysu, kiedy ludzie grzebią po śmietnikach a młodzi  uciekają za granicę w poszukiwaniu pracy i chleba, — oni  przyznają sobie ,,nagrody” jak Niesiołowski za Smoleńsk. Oto lista ciężko pracujących!

Wyszło na jaw jakie  nagrody  przyznawali  sobie w 2010 roku marszałkowie Sejmu.  Komorowski – 22 tys. zł. Jego następca Grzegorz Schetyna (48 l., PO) – 36 tys. zł. Wicemarszałkowie Sejmu Ewa Kierzkowska (47 l., PSL), Stefan Niesiołowski (67 l., PO), Jerzy Wenderlich (57 l., SLD) oraz  Marek  Kuchciński (56 l., PiS) od 32 tys. zł do aż 50 tys. zł. Sprawę ujawnił “Super Express”.

Najciekawsze są w tym dwie sprawy. Pierwsza: Bronek  dał sobie nagrodę, gdy już wiedział, że przejął  wybory prezydenckie. Widocznie czuł, że oprócz żyrandola czegoś mu jeszcze brakuje.  Oraz wytłumaczenie wysokości nagród przez Niesiołowskiego, kapusia z organizacji ,,Ruch”:   ,,zostaliśmy nagrodzeni za ciężką  pracę. Po katastrofie smoleńskiej,  w Prezydium Sejmu pracowaliśmy jedynie we troje”.

To jest przerażające!

Także za napad na składki  OFE,  nie  zgodzili  się  nawet na poprawki sweg0 żołnierza z PO, senatora Pawła Klimowicza, który w końcu ogłosił odejście z mafii.   Za  inflację  która  zżera oszczędności Polaków, a która w/g  niezależnych danych przekracza już 4,3%, i  jest najwyższa od ponad dwóch lat.   W obliczu  przegranych wyborów I  upadku mafii pod szyldem PO oraz  rozkładu jej struktur, Ojciec Chrzestny  Tusk, naczelny gangster Polski,  przekupił stanowiskiem sekretarza stanu Bartosza Arłukowicza.   Korupcja, polityczny bandytyzm  i gangsterskie  działania PO,  przeszły wszelkie oczekiwania Polaków.  Do czego może  się  jeszcze posunąć  Tusk  i mafia, by nie przegrać  wyborów.   Gdzie jest dno tego bagna?  Nie liczy się dobro Polski, nie liczy się dobro jej mieszkańców Polaków, zmuszonych ,,polityką miłości” do ucieczki z k[raju], pracy dla obcych,  zjadania chleba wypiekanego  w obcych piekarniach. Liczy się kasa,  koryto i  zdobycie  wysokiej pozycji w strukturze mafijnej.    PO  zniszczyła Polskę i  zbezcześciła pamięć  Tych, którzy z hasłami na sztandarach  ,,Za wolność Prawo i  Chleb”, ginęli w pierwszym zrywie  ku wolności, na ulicach Poznania w 1956 i  później  w wielu Polskich miastach.  Chleba  i Wolności za który ginęli nasi ojcowie, matki, bracia i siostry – nie ma dziś w  Polsce dla Polaków.

Apeluję do wszystkich Polaków,  którym leży na sercu dobro Polski, dobro Ojczyzny, dobro Polaków.

Idźcie  do wyborów. Zatrzymajcie dalszą ekonomiczną i  fizyczną degradację  Polski,  oraz  jej wynaradawianie.   Jeśli chcemy mówić po polsku, żyć na Polskiej Ziemi bez strachu o własne życie, pracować w polskich fabrykach,  jeść polski chleb,  to należy zdecydowanie odciąć się od mafii pod szyldem PO.  Marzenie Tuska by zostać premierem na następną kadencje, by potem  szefować KE, i  później marzyć o prezydenturze – musi być marzeniem ściętej głowy!  Trzeba zrobić wszystko by po przegranych wyborach  Tusk oraz  PO  mogła  ślizgnąć się po tych 6 pasmowych autostradach, wprost przed  oblicze  TS,  prokuratur i  sądów. Z własnej autopsji wiem, że idealne miejsce do takich marzeń to ,, kabaryna czy termos” – [ żargon więzienny].  Polacy,  głosowaniem na PiS przywróćmy  Polsce te wartości ,  jak  Bóg Honor i  Ojczyzna,  za które ginęli nasi bracia,   i  nie pozwólmy aby  Polska zniknęła z mapy Świata.

Grzegorz Michalski
były członek ZR Wlkp NSZZ S, pierwszej Solidarności

 

 

Treść pochodzi z nieistniejącego już serwisu ISKRY.PL ze zgodą na publikację dla goleniow.net

grafika własna

 

 

Poprzedni artykuł

 

Polska w okowach mafii ! – część IV

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz