To co można było zauważyć na wczorajszej, II Sesji Rady Miejskiej w Goleniowie, to “nalot” ludzi związanych z formacją Koalicja Samorządowa OK Samorząd – czyli de facto ludzi Łukasza Mituły. 

Sam Ł. Mituła, na chwilę, z musu po przegranych wyborach do Sejmiku Wojewódzkiego “zawiesi” swą jakże błyskotliwą karierę polityczną, jednak ludzie z nim związani cały czas krążą wokół, jak można było wczoraj i zobaczyć i usłyszeć Burmistrza Krzysztofa Sypienia.

Pani Joanna Tunkiewicz ( jak MNIEMAMY ) w zastępstwie wice Burmistrz  – Bauer – Styboeskiej – dotrzymywała towarzystwa panu Burmistrzowi zasiadając po jego lewicy w loży sesyjnej. Zauważyć było można również cichego doradcę Marcina Gręblickiego – ex radnego Rady Miejskiej w Goleniowie, szperającego to i owo na ucho to temu to tamtemu …

A na deser wiadomość dnia, Pani Anna Giniewska – Radna Rady Miejskiej w Maszewie, doradca Wojewody Zachodniopomorskiego do spraw kultury i edukacji kulturowej, osoba związana z teatrem Krzyk w Maszewie zostanie zatrudniona w Urzędzie Miasta i Gminy w Goleniowie.

Pani Giniewska ma zadbać o szeroko rozumianą komunikację ( cokolwiek to znaczy ) oraz sprawy wizerunkowe.

Pytanie czyje sprawy wizerunkowe ? Gminy Goleniów z Burmistrzem na czele, czy własne ?

( red.)

 

Dodaj komentarz