Posiadał 159 g amfetaminy odpowie przed sądem

Prokurator Rejonowy w Goleniowie skierował do Sądu Rejonowego w Goleniowie akt oskarżenia wobec sprawcy posiadającego znaczną ilość substancji psychotropowej

Prokurator Rejonowy w Goleniowie  skierował do Sądu Rejonowego w Goleniowie akt oskarżenia wobec sprawcy posiadającego w swoim mieszkaniu, znaczne ilości substancji psychotropowej w postaci 159 g amfetaminy. Funkcjonariusze Policji w wyniku przeprowadzonych przeszukań, ujawnili u sprawcy biały proszek wykazujące cechy substancji, których posiadanie jest zabronione. Przeprowadzone w toku śledztwa badania kryminalistyczne potwierdziły, że jest to substancja psychotropowa – amfetamina. Wobec sprawcy, na wniosek prokuratora, został zastosowany izolacyjny środek zapobiegawczy – tymczasowe aresztowanie. Sprawca nie był uprzednio karany. W toku czynności procesowych przyznał się do posiadania znacznej ilości narkotyków.

Za zarzucone oskarżonemu przestępstwo posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Informacja Prokuratura Okręgowa w Szczecinie

foto : unsplash.com – Colin Davis

Wcześniejsza podobna informacja

Rozbój na dworcu w Goleniowie

Dodaj komentarz