Posiadał w domu amfetaminę, klofedron, ecstasy i ziele konopi

Prokurator Rejonowy w Goleniowie skierował do Sądu Rejonowego w Goleniowie akt oskarżenia wobec sprawcy posiadającego znaczną ilość substancji psychotropowej.

Prokurator Rejonowy w Goleniowie, skierował do Sądu Rejonowego w Goleniowie, akt oskarżenia wobec sprawcy, który w swoim mieszkaniu, posiadał znaczne ilości substancji psychotropowej w postaci 65 g amfetaminy, 110 3-CMC, 4,8 MDMA oraz 12,5 g środka odurzającego w postaci ziela konopi innych niż włókniste. Funkcjonariusze Policji w wyniku przeprowadzonych przeszukań w dniu 27 czerwca 2023 r. w Żabowie, ujawnili u sprawcy biały proszek, kryształy oraz susz roślinny, wykazujące cechy substancji, których posiadanie jest zabronione. Przeprowadzone w toku śledztwa badania kryminalistyczne potwierdziły, że są to substancje psychotropowa: amfetamina, 3-CMC (klofedron) i MDMA (ecstasy) oraz środek odurzający w postaci ziela konopi innych niż włókniste.

Wobec sprawcy, na wniosek prokuratora, został zastosowany izolacyjny środek zapobiegawczy – tymczasowe aresztowanie.

Sprawca nie był uprzednio karany. W toku czynności procesowych przyznał się do posiadania znacznej ilości narkotyków.

Za zarzucone oskarżonemu przestępstwo posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

Informacja Prokuratura Okręgowa w Szczecinie

 

 

foto : unsplash.com – Alexander Grey

 

Poprzedni podobny artykuł

 

Posiadał 159 g amfetaminy odpowie przed sądem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz