Hallo ! Powiat nie śpimy ! Łatamy !
Drogi powiatowe to zmora wszystkich kierowców!
Tym razem postanowiliśmy odwiedzić gminę Osina i sprawdzić co słychać na drogach powiatu goleniowskiego w tej jego części.

Niestety, to co co zobaczyliśmy to koszmar! Droga Kikorze – Osina, Kikorze – Krzywice tego nawet nie można nazwać slalomem tylko jedną wielką wyrwą.
Pytanie gdzie są radni tej gminy, gdzie wójt ? Gdzie radni powiatowi ? Dlaczego nikt nie wali w bębny pozwalając na taki stan rzeczy ? Czy wszyscy są już tak umęczeni tą kadencją, że nie chce im się napisać interpelacji i przypilnować, aby starostwo wypełniło swoje zdanie ?
Żenada !
(red.)


