Złożył wniosek do Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej

Złożył wniosek do Inspekcji Sanitarnej – dość cackania …

Burmistrzu ! Cały Goleniów czeka na rozwiązanie problemu ! To nie tylko na Zielonej Drodze, lecz, także po wielu innych ulicach płynie gó….no !

Takim wpisem, na platformie Facebook, okrasił zamieszczoną odpowiedź na wniosek skierowany do Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, mieszkaniec Gminy Goleniów  – Pan Rafał Mleczek.

To co się dzieje w naszym mieście jest karygodne. Od lat nic w temacie nie drgnęło. Niedrożna kanalizacja, zapchane studzienki i to co w XXI w. nie powinno mieć miejsca, to w wielu punktach, połączony system kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej. Po obfitych opadach, wszelkiego rodzaju fekalia płyną strumieniami przez centrum naszego miasta. Przecież to jest zagrożenie dla naszego zdrowia i życia, gdzie są służby ? Nie widzą , czy raczej nie chcą widzieć problemu – pyta pan Rafał.

Patrząc na tą stagnację postanowiłem złożyć oficjalny wniosek o interwencję do Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Goleniowie. W odpowiedzi usłyszałem, iż Sanepid polecił Burmistrzowi wraz z GWiK zając się problemem zgodnie z kompetencjami.  Czy tak się stanie ? Mam nadzieję, ze tak. Ja tematu na pewno nie odpuszczę ! – dodaje pan Mleczek.

Bieda goni biedę … Gmina Goleniów nie ma na dwie ławki …

(red.)

Dodaj komentarz