Trafił do aresztu za posiadanie blisko dwóch kilogramów narkotyków

Wspólne działanie kryminalnych z KWP w Szczecinie i KPP Goleniów pozwoliło na zatrzymanie mężczyzny, który w miejscu zamieszkanie posiadał znaczną ilość narkotyków. Sprawca trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wraz z policjantami Komendy Powiatowej Policji z Goleniowa, w wyniku podjętych działań operacyjnych, zgromadzili informacje, z których wynikało, że 32-letni mieszkaniec Gminy Nowogard może być w posiadaniu większej ilości narkotyków.

Do zatrzymania mężczyzny doszło przed jego miejscem zamieszkania. Podejrzany nie miał środków odurzających przy sobie, jednak podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 32-latka, kryminalni znaleźli narkotyki. Amfetamina o łącznej wadze 994,1 gramów podzielona była na porcje i przygotowana do sprzedaży. Oprócz niej, mężczyzna posiadał w mieszkaniu susz roślinny w postaci marihuany o wadze 895,8 gramów.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 32-latkowi zarzutu posiadania znaczniej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy aresztu. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara do 10 lat więzienia.

mł.asp. Anna Dygas

Dodaj komentarz