Za każdym dobrym uczynkiem mężczyzny stoi kobieta!

O tym, że za każdym dobrym uczynkiem mężczyzny stoi kobieta, wiadomo już od dawna. Jednak słyszeć, a zobaczyć na własne oczy, to spora różnica.

“Krzywe Baby” – Koło Gospodyń Wiejskich z Krzywic, to żywy dowód na to, jak zmotywować do pracy nie tylko damską część społeczności lokalnej, ale również męską. To dowód na to jak ciężką pracą można przenosić góry, jak nalać z pustego i na to, że chcieć to móc !

Wczoraj – 22.04.3023r. – z okazji pierwszych urodzin koła w świetlicy wiejskiej w Krzywicach, wszyscy przybyli goście mieli sposobność poczuć, czego może dokonać lokalna społeczność pod przywództwem dobrych organizatorów, zgranych i prężnie działających bab!

Było elegancko, stylowo, z ogromną klasą oraz wyczuciem smaku. Piękna oprawa muzyczna, gustowna aranżacja wnętrza, przepyszne potrawy, cudny występ … i tak można mnożyć i wymieniać bez końca … To czego jako redakcja byliśmy świadkami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Najpiękniejsze jednak, w tym wszystkim jest to, że Ci mieszkańcy dokonali tego wszystkiego sami, swoją ciężką pracą, zapałem, zaangażowaniem, entuzjazmem i wigorem, pokazali jak można działać i gospodarzyć, udowodnili, że kto dobrze posieje, ten zbierze plony !

 

Kamila Chilkiewicz – Piwowarska

Wieś tańczy, wieś śpiewa – Krzywice w akcji!

 

Dodaj komentarz