Z Misiem w tle

Jak wynika z informacji zamieszczonej na oficjalnej stronie FB Gminy w Goleniowie, do komunikacji z wysokiej rangi urzędnikami możemy wykorzystywać krótkie wiadomości tekstowe SMS. W sumie, to racja .

“– Jestem razem z wolontariuszami w drodze do ukraińskiej Sławuty. Wieziemy kolejny transport z pomocą humanitarną. – mówi burmistrz Krupowicz. – Jeszcze przed wyjazdem w czwartek napisałem do Piotra Krzystka sms o treści: „(…) Proszę o telefon jak znajdziesz chwile czasu. Chodzi o nasze porozumienie, które podpisaliśmy ws. uruchomienia połączenia autobusowego w Załomiu. Wszyscy mnie zapewniali, że ono ruszy w kwietniu tymczasem ZDiTM twierdzi, że to porozumienie między Szczecinem a Goleniowem ich nie obowiązuje. W Załomiu stoi od kilku miesięcy nieużytkowany węzeł przesiadkowy, który Goleniów wybudował i nowa droga wybudowana za Wasze pieniądze. Ogólnie to stoi Miś na skalę naszych aspiracji. Pomóż proszę to wszystko uruchomić zgodnie z zapisami porozumienia pod którym złożyliśmy podpisy”. Piotr Krzystek odpowiedział, że rozpozna sprawę w ZDiTM.
Teraz czekamy, na oficjalne stanowisko Miasta Szczecin w tej sprawie.”

 

Historia Misia

Przypominamy historię Misia, cóż sam Burmistrz napisał ” Ogólnie to stoi Miś na skalę naszych aspiracji.”  Wobec tego stwierdzenia warto zapytać kto na tym zarobił?

 

Mamy nadzieję, że te słowa w tym wypadku to nie prawda

“- Powiedz mi po co jest ten miś? – pytał prezes klubu “Tęcza”. – Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać , że ktoś zapyta. I dodawał: – Prawdziwe pieniądze robi się na drogich, słomianych inwestycjach….

 A po wszystkim zrobi się  protokół zniszczenia

Jak stwierdza Ryszard Ochucki czyli Stanisław Tym .

 

Obyśmy się mylili

 

W kwestii SmS-owania

Po cholerę pisać tysiące oficjalnych pism, trzymać się ustawowych terminów zgodnie z Kodeksem Postępowania Administracyjnego, jak wszystko można szybko załatwić SMS-em. A papierki vel dokumenty , a cóż tam załatwić będzie zapewne można post factum 🙂

To się nazywa postęp !

Burmistrzu poprosimy o Pana Numer telefonu do Sms-owania. 

A  Teraz czekamy, na oficjalne stanowisko Burmistrza Gminy Goleniów w tej sprawie.

 

(red.)

 

Powiązany artykuł

Czy jest to celowe, czy na złość ?

 

 

Dodaj komentarz