Jutro, w godzinach popołudniowych wykonawca prac na węźle Kijewo wprowadzi kolejną zmianę w tymczasowej organizacji ruchu. Obecnie trwają roboty związane z przebudową lewej jezdni autostrady A6 w kierunku Kołbaskowo oraz prowadzone są prace na wiadukcie nad autostradą.

Nowy zjazd na Szczecin

Do tej pory zjazd na Szczecin pozostawał bez zmian, czyli z jezdni lewej autostrady A6. Teraz kierowcy jadący od Świnoujścia do Szczecina będą musieli przejechać przez przewiązkę na prawą jezdnie A6 (kierunek na Gdańsk) i następnie przez kolejną przewiązkę wjadą na łącznicę relacji Świnoujście – Szczecin.

Od strony Kołbaskowa ruch w kierunku na Gdańsk pozostaje bez zmian i będzie się odbywał po prawej jezdni autostrady, z ograniczeniem do jednego pasa ruchu. Ruch w kierunku przejścia granicznego w Kołbaskowie (relacja Gdańsk – Kołbaskowo) został na początku września przeniesiony na prawą jezdnię autostrady. Od mostu na rzece Płonia do wiaduktu nad autostradą ruch na prawej jezdni jest dwukierunkowy.

O kolejnych zmianach w organizacji ruchu drogowego na węźle Kijewo będziemy informować na bieżąco. Kierowców prosimy o wzmożoną czujność na drodze oraz o zwracanie uwagi na oznakowanie drogowe.

(red.)

 

Szersze informacje

Poprzedni artykuł

 

Zmiana organizacji ruchu na węźle Kijewo.

Dodaj komentarz