Zagłosuj na Polskę – Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020 już w tę niedzielę, ale na głosowanie będziemy mieli więcej czasu. Ruszyło głosowanie online na Eurowizji Junior 2020. Swoich faworytów wybierzemy za darmo przez internet. Można też głosować na własny kraj. Co jeszcze musisz wiedzieć?

Głosowanie online na Eurowizji Junior 2020 składa się z dwóch etapów. Pierwsza faza ruszyła, w piątek 27 listopada, o godz. 20:00 (czasu polskiego) i zakończy o godz. 16:59 w niedzielę 29 listopada, czyli tuż przed rozpoczęciem konkursu. Druga faza głosowania zacznie się po ostatnim występie, ale o jej dokładnym rozpoczęciu poinformują nas prowadzący Eurowizję Junior 2020.

Głosy można oddać w obu etapach głosowania lub tylko w jednym z nich. W każdej fazie głosowania online trzeba wskazać trzy piosenki, ale może być wśród nich także propozycja z Polski. Ponieważ głosujemy przez internet, a nie wysyłając smsy, zatem głosowanie jest za darmo. W dodatku głosować można z dowolnego zakątka naszej planety – wystarczy dostęp do internetu.

Głosowanie online: pierwsza faza

Trwa głosowanie , którego koniec jest jutro 29 listopada, godz. 16:59

INSTRUKCJA GŁOSOWANIA:

1.Wejdź na stronę vote.junioreurovision.tv. Z menu możesz wybrać język polski.
3.Obejrzyj skrót wszystkich występów Eurowizji Junior 2020.
3.Opcjonalnie możesz zobaczyć także dłuższe (1-minutowe) fragmenty wybranych piosenek lub od razu przejść do głosowania.
4.Zaznacz trzy dowolne piosenki (może, ale nie musi, być wśród nich piosenka z Polski).
5.Kliknij POTWIERDŹ SWOJE GŁOSY i wpisz wynik prostego działania matematycznego.

informacja ogólna – https://eurowizja.org/eurowizja-junior-2020-glosowanie-online/

głosowanie – https://vote.junioreurovision.tv/jesc/we7e8b4bfc

 

GN

Dodaj komentarz