16 KOLEJKA – ZACZYNAMY WIOSENNE GRANIE !

W sobotę 11 marca drużyna Orła zainauguruje zmagania rundy wiosennej! W 16 kolejce Klasy Okręgowej rozegra wyjazdowe spotkanie z M-G LKS Sarmata Dobra na stadionie w Dobrej o godzinie 15:00.

M-G LKS Sarmata Dobra po rundzie jesiennej zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 17 punktów, osiągając bilans bramkowy 33:43. Do tej pory wygrali 5 spotkań, 2 zremisowali i doznali 8 przegranych.

KS ORZEŁ Łożnica w ubiegłym tygodniu zamknął rundę jesienną remisując zaległe spotkanie z Pomorzanin Sławoborze 2:2. Runda jesienna w wykonaniu ekipy z Łożnicy to 5 miejsce , 30 punktów na koncie i bilans bramkowy 31:20. Orzeł zanotował 9 wygranych, 3 remisy i 3 przegrane.
W jesiennym spotkaniu obu zespołów na stadionie w Łożnicy Orzeł odniósł wysokie zwycięstwo 4:0 po bramkach: Gibały K. Teofila D. Jarząbka M. i Nowaka D.

Zapowiada się ciekawe spotkanie w Dobrej na początek rundy wiosennej, jeżeli pogoda nie popsuje planów. Gospodarze będą chcieli za wszelką cenę zmazać porażkę z rundy jesiennej. Zespół z Łożnicy natomiast liczy na kontynuację bardzo dobrych wyników z pierwszej części sezonu
A już jutro niespodzianka, zaczynamy nowy cykl na klubowym profilu. Śledźcie nas uważnie.

14 KOLEJKA – PODZIAŁ PUNKTÓW W ZALEGŁYM MECZU

Paweł Nowakowski

Dodaj komentarz