14 KOLEJKA – PODZIAŁ PUNKTÓW W ZALEGŁYM MECZU

W niedzielę 5 marca na Euroboisku w Płotach drużyna Orła rozegrała zaległe spotkanie z rundy jesiennej z Pomorzanin Sławoborze. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Jarząbek M. 19′ – jedna bramka
Teofil D. 28′ – jedna bramka
Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla drużyny Orła. Przewagę na boisku w 19 minucie przypieczętował bramką Jarząbek M. przy bramce asystował debiutujący Kranz A., 0:1!
Po niespełna 10 minutach drugie trafienie dołożył Teofil D. wykorzystując długie prostopadłe podanie od Listkiewicza R. , wyprzedził obrońcę i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy, 0:2.
Zawodnicy Pomorzanina potrzebowali 5 minut, żeby odpowiedzieć bramką kontaktową, wykorzystując błąd w defensywie Orła, 1:2.
W drugiej części spotkania obraz gry uległ zmianie i gospodarze przejęli inicjatywę. W 49 minucie zawodnik Orła popełnia faul w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny, który na bramkę zamienia Pomorzanin, 2:2.
Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie, chociaż obie drużyny stworzyły sobie sytuacje bramkowe.
Był to mecz dwóch połówek w wykonaniu Orła, mogliśmy ten mecz zarówno wygrać, ale także przegrać, więc remis można uznać za sprawiedliwy. Wyciągamy wnioski z meczu i pracujemy dalej. Dopisujemy 1 punkt i umacniamy się na 5 pozycji w tabeli.
Rundę wiosenną zainaugurujemy wyjazdowym spotkaniem z M-G LKS Sarmata Dobra w sobotę 11 marca o godzinie 15.00.

Orzeł Łożnica – Promień Mosty 5:2