Często, zwłaszcza Panie, pragną skorzystać z profesjonalnych zabiegów na twarz, po to aby poczuć się lepiej, młodziej, czy bardziej komfortowo.

Niestety, wybór dobrego specjalisty, jak się okazuje, nie jest wcale prosty. O ile przy zrobieniu manicure dylematów jest niewiele – pamiętając, iż paznokcie zawsze odrosną – tak z twarzą jest gorzej.

Każdy przecież zdaje sobie sprawę, że to właśnie nasza buzia jest tak naprawdę naszą najlepszą wizytówką. Dlatego, ogromnie ważne jest to, aby zwłaszcza tą częścią naszego ciała zajął się ktoś znający się na rzeczy, wykonujący wszelkie czynności zgodnie ze sztuką, a także naszymi rzeczywistymi potrzebami.

Biorąc pod uwagę kontekst powyższego, wśród naszych goleniowskich specjalistów od urody, na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani mgr kosmetologii Magda Bąbelczyk.

Magda jest zwolenniczką poprawienia tego i owego, w sposób racjonalny, z wykorzystaniem przede wszystkim naturalnej stymulacji naszej skóry. Wszelkie zabiegi dobierane są bardzo indywidualnie zgodnie z rodzajem cery, a także wiekiem klientki.

Od stycznia br. nasza ekspertka do “twarzowych” zadań specjalnych rozwinęła swoją działalność, tym samym przeniosła gabinet w nową lokalizację.

Obecnie Pani Magda służy swoimi usługami, doświadczeniem, profesjonalizmem oraz wiedzą, w nowym przestronnym miejscu przy ulicy Pocztowej 34/1. Gabinet znajduje się na pierwszym piętrze budynku. 

Rezerwacja zabiegów pod numerem telefonu: 608 377 812.

Polecamy, zapraszamy !

Czym jest CBG i kiedy warto po to sięgać ?

(red.)

Dodaj komentarz