Turzynek nad Iną nie był łatwą inwestycją, ale wspólnym wysiłkiem kupców, a ze strony urzędu wiceburmistrza Tomasza Banacha mamy kawałek ładnej przestrzeni handlowej. Handlowcy i klienci mają teraz o niebo lepsze warunki. O to właśnie nam chodziło. – pisał w 2015 r. na swoim profilu Twój burmistrz Goleniowa – Robert Krupowicz.

Pismem znak WGG.0003.30.2015.EM burmistrz zapewniał, że Gmina Goleniów stara się rozwiązać wszystkie nieudogodnienia, zarówno pod względem finansowym jak i rzeczowym oraz oczywiście w jak najszybszym terminie. Pismo podpisał Tomasz Banach.

Po kilku latach funkcjonowania targowiska, z tych o niebo lepszych warunków prawie nic nie pozostało.

Toaleta, która służyć miała handlującym na Zielonym Rynku i ich klientom otwiera swe podwoje od poniedziałku do piątku od 7:00 do 14:00.

 

Gdzie swoje potrzeby mają załatwiać handlujący dłużej niż do 14 – tej i w sobotę?
Co niektórzy znaleźli rozwiązanie tego „problemu” i urządzili sobie wychodek na tyłach kina.

Dla bezpieczeństwa kupców na terenie rynku zamontowana została kamera monitoringu miejskiego. Monitoring miejski obejmuje 2 punkty operatorskie zlokalizowane w siedzibie KPP i KSM . Wszystkie elementy monitoringu działają poprawnie – zgodnie z przeznaczeniem. Stan urządzeń aktywnych i pasywnych … jest bardzo dobry. zapewnia Robert Krupowicz w odpowiedzi dla radnego K. Sypienia. https://goleniow-bip.alfatv.pl/unzip/goleniow_28999/24_01_2023_12_51_51_1573.pdf

Punkty operatorskie wg zapewnień burmistrza są, tylko czy ma je kto obsługiwać i zawiadamiać o potrzebie podjęcia interwencji? Pozostawione kolejny raz po sobotniej „imprezie” dowody (nie wspominając o dewastowaniu witryn) mówią, że z tym jest kłopot.

(red.)

 

 

Inny ciekawy artykuł

Burmistrz okłamał wszystkich na 16 baniek ?

Dodaj komentarz