Zasady współżycia społecznego to zespół norm powszechnie akceptowalnych w danym społeczeństwie. Mimo, iż nie są one sztywne to zwyczajowo, w każdej zbiorowości wszyscy powinni wiedzieć co wolno, a czego nie. Jakie zachowania spotkają się z pozytywnym, a jakie z negatywnym wydźwiękiem.

 

 

Najwyraźniej o przestrzeganiu zasad współżycia społecznego zapomniał właściciel drogi, która prowadzi do byłego zakładu o nazwie Metalex.

Po remoncie ul. Metalowej mieszkańcy żyli nadzieją, iż ich koszmar się skończy. Niestety przekonania, iż ruch ciężarówek ustanie, a właściciel drogi doprowadzi ją do porządku w takim stopniu, iż nie będzie spędzać snu z powiek sąsiadom z za plota, na nic się zdały. W temacie nie zadziało się kompletnie nic …

Ruch ciężarówek, mimo pięknej, nowej, alternatywnej ulicy trwa, a dysponent drogi jak nie odpowiadał na wezwania sąsiadów, tak nie odpowiada i woda jak stała tak stoi, maksymalnie uprzykrzając życie lokatorom nowego osiedla deweloperskiego przy ul. Jaśminowej w Goleniowie.

Parking za Urzędem Miasta i Gminy już cyka

(red.)

Dodaj komentarz