Zarządzanie oświetleniem ulicznym stało się w tym roku tematem nr jeden w związku z kryzysem energetycznym. Rosnące ceny prądu w związku z wojną w Ukrainie, rosnące ceny węgla, polityka zmniejszająca emisję CO2 spowodowała u wielu osób stan przed zawałowy.
.
Gryficki Klaster Energii zrzeszający podmioty produkujące energię na miejscu oraz firmy budujące instalacje energetyczne organizuje konferencję. Jej celem jest odpowiedzenie na pytanie jak zarządzać światłem w mieście.
.
Organizatorami wydarzenia wspólnie z Gryfickim Klastrem Energii jest ZEG Gryfice, producent słupów oświetlenia ulicznego Elektromontaż Rzeszów oraz producent lamp LUK z Zielonej Góry.
.
– Z myślą o miastach chcemy przedstawić rozwiązania, które są dostępne na rynku dla miast. Przyjadą przedstawiciele miejskich instytucji, które pokażą wdrożone rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pieszych w mieście – mówi Mariusz Sowiński z ZEG GRYFICE, członek Gryfickiego Klastra Energii.
.
W konferencji wezmą udział przedstawiciele firm produkcyjnych, montażowych, projektowych oraz samorządowcy, którzy wdrożyli już
nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlenie ulicznego.
.
.
Na zdjęciu: Bulwary w Szczecinie oświetlone przez lampy polskiego producenta  LUG z Zielonej Góry.
.
Konferencja odbędzie się 23.11.2022 roku (środa) w Niechorzu w PUCHACZ SPA. Początek konferencji o godzinie 10.00. Szczegółowe informacje na temat konferencji w Biurze Organizacyjnym tel. 601167083.
.
Zapraszamy do udziału w konferencji na temat zarządzania oświetleniem ulicznym w dobie kryzysu energetycznego.
.
Gryficki Klaster Energii
.

Tani Eko prąd ? Tak, to możliwe !

Dodaj komentarz