Patodeweloperka – po raz pierwszy tego terminu użył Jan Śpiewak, próbując w ten sposób ubrać w słowa projekt mieszkania, w którym ponad połowę przestrzeni mieszkalnej stanowił korytarz.

Na polskim rynku nieruchomości praca wre. Tylko w okresie od stycznia do października deweloperzy rozpoczęli budowę 140,9 tys. mieszkań. To o 33,8 proc. więcej niż rok wcześniej. Inwestycje napędza rosnący popyt. Polacy kupują nieruchomości nie tylko na cele mieszkaniowe, ale i inwestycyjne.

Certyfikowane Oleje CBD najwyższej jakości – Sklep Konopny Listek Goleniów ul. J. Matejki 3B
Skutki wzrostu popytu na nieruchomości, a co za tym idzie chaosu przestrzennego, w Goleniowie, odczuwają już mieszkańcy ulicy Mikołajczyka oraz Słowackiego, gdzie na przestrzeni ostatniego czasu wyrosły co najmniej trzy duże bloki mieszkalne.Kolejno na ścisk i dyskomfort, w naszym mieście, muszą przygotować się mieszkańcy ulicy Matejki oraz Akacjowej. Nowy blok, w tamtym rejonie, powinien być skończony do listopad 2022r. Będzie to budynek 4-piętrowy, podpiwniczony z 50 lokalami mieszkalnymi, o powierzchniach to od 42 do 110 m2. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki, powyżej będą balkony, a w jednym skrzydle na ostatniej kondygnacji znajdować się będą mieszkania z antresolami.50 nowych mieszkań to 50 nowych rodzin, a co za tym idzie około 50 nowych aut.Czy ta część miasta jest na to przygotowana ? Czy to początek patodeweloperki w Goleniowie ?

Co uspokoi psa w sylwestra ? CBD

Źródło foto – kliknij link 
(red.)

Dodaj komentarz