Chcielibyśmy Was poinformować o kolejnej fascynującej inicjatywie Goleniowskiego Domu Kultury i Powiatu Goleniowskiego.

Razem zapraszamy do udziału w emocjonującej edycji konkursu fotograficznego “Patrz”, skierowanego do wszystkich pełnoletnich mieszkańców naszego pięknego powiatu – zarówno tych, którzy są już doświadczonymi profesjonalistami, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią.

Jesteśmy pewni, że Twoje spojrzenie na świat może być niezwykle inspirujące, dlatego czekamy z niecierpliwością na Twoje zgłoszenia. Termin nadsyłania prac upływa 16 października 2023 roku, więc masz jeszcze sporo czasu, by uchwycić swoje wyjątkowe wizje na klatce aparatu.

Konkurs Fotograficzny dla każdego
Konkurs Fotograficzny dla każdego

 

Pamiętaj, że fotografia to nie tylko sztuka, ale także sposób wyrażania siebie i dzielenia się własnym punktem widzenia z innymi. Dlatego zachęcamy Cię do wzięcia udziału w tym konkursie i podzielenia się swoimi unikalnymi spostrzeżeniami.

Poniżej znajdziesz linki do dokumentów, które warto pobrać, by zapoznać się z pełnym regulaminem oraz innymi szczegółami dotyczącymi konkursu. Nie zwlekaj z zgłoszeniem – Twoja perspektywa może być kluczowym elementem tej wyjątkowej rywalizacji!

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy powodzenia!

Dokumenty:

pdfREGULAMIN KONKURSU

pdfKARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA

 

Janek AI/A.B.

 

Inny ciekawy artykuł

 

 

Fajny Rajd – Impreza dla każdego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz