Wspaniałe coroczne wydarzenie “Pograjki Miękowskie” odbędzie się już w tą sobotę.

Jak czytamy na FunPage-u:

Zapraszamy wszystkich chętnych na naszą coroczną imprezę integracyjną. Sobota – 23 lipca – Plac Zabaw w Miękowie, zaczynamy o godzinie 20:00 . Muzyka DJ Arti. Będą przekąski z grilla, kawa, herbata, tańce, hulanki, swawole i wspaniała atmosfera. Płyn do dezynfekcji we własnym zakresie. Serdecznie zapraszamy !!!

Imprezy w Miękowie to prawdziwe zjawiskowe shows. Począwszy od Mikołajek, poprzez Dzień Kobiet czy Festyn Rodzinny. Wszystko zawsze jest na najwyższym poziomie: zaczynając od tak prozaicznej sprawy jak wydzielenie parkingu dla gości, poprzez organizację samej imprezy, atrakcje, jedzonko, a skończywszy na przesympatycznej atmosferze i gościnnym klimacie.

Każdy, bez względu na to, czy jest mieszkańcem Miękowa czy nie, jest tu zawsze mile widziany. Nasze imprezy to sposobność do integracji nie tylko wewnętrznej ale i zewnętrznej. Jeśli nasi goście będą czuli się zaopiekowania przez nas, z pewnością odwdzięczą się nam dobrym słowem, uśmiechem, a być może i zaproszeniem do siebie – mówi Andrzej Różański – Radny Gminy Goleniów i mieszkaniec Miękowa.

Nasza Redakcja wiele razy była w Miękowie, na wydarzeniach organizowanych przez Mieszkańców, Sołtyska czy Pana Radnego Różańskiego i zawsze doświadczaliśmy samych wspaniałości.

Liczymy na to, że imprezowy klimat udzieli się również innym miejscowością naszej gminy, bo któż nie lubi potupać nóżką w rytmie dobrej i swojskiej muzy.

25 Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne NAD INĄ

Kamila Chilkiewicz – Piwowarska

Dodaj komentarz