Ostatnio w związku z działaniami KONFEDERACJI dużo pracy ma prokuratura.

Tym razem do prokuratury trafiła sprawa decyzji Olgierda Geblewicza o możliwości pracy zdalnej dla urzędników, ale wyłącznie zaszczepionych.

 Decyzja pana marszałka nie jest nawet logiczna mimo tego, że jest nielegalna dlatego, że jeśli ktoś nie zaszczepił się przeciwko koronawirusowi nie musi oznaczać – jak twierdzi pan marszałek – że on nie wierzy w istnienie pandemii koronawirusa, tylko może oznaczać np. to, że on nie wierzy w skuteczność szczepionki albo po prostu twierdzi, że pandemia koronawirusa na tyle niegroźna, że nie powinniśmy się w związku z tym szczepić – argumentował Marcel Duda z Konfederacji.

Krytycznie o decyzji Marszałka wypowiedział się również Poseł Jarosław Rzepa:

Decyzja pana marszałka nie jest nawet logiczna mimo tego, że jest nielegalna dlatego, że jeśli ktoś nie zaszczepił się przeciwko koronawirusowi nie musi oznaczać – jak twierdzi pan marszałek – że on nie wierzy w istnienie pandemii koronawirusa, tylko może oznaczać np. to, że on nie wierzy w skuteczność szczepionki albo po prostu twierdzi, że pandemia koronawirusa na tyle niegroźna, że nie powinniśmy się w związku z tym szczepić – argumentował.

O decyzji Marszałka Geblewicza informowaliśmy Państwa w artykule” Geblewicz pierwszy w Polsce” . 

 

Dodaj komentarz