Wystarczy wyjąć wtyczkę aby urząd sparaliżować. Tak można odczytać w domyśle wpisy jakie od rana pokazywały się na stronie Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie. Dziś w godzinach porannych pokazał się komunikat : Z powodu awarii systemu komputerowego w dniu dzisiejszym (środa, 6 lipca 2022 r.) Urząd Gminy i Miasta będzie NIECZYNNY.

Komunikat jasny czytelny i …. NIEZROZUMIAŁY .  Czyli co ? Wystarczy wyjąć wtyczkę z komputerów Urzędu Gminy aby wszyscy urzędnicy mieli wolne? Wolne jak wolne, ale żeby petenci całowali drzwi z ukraińską flagą nad nimi? Czytając tą treść zachodziłem w głowę, czy to aby na pewno nie są jakieś przysłowiowe jaja? To tak można traktować petentów bo urząd ma taki system komputerowy, że jak pada to wszystkie komputery są do d…..y ? A od czego mają urzędnicy segregatory i zdublowane dokumenty? I dlaczego taka wstąpiła w nich niemoc aby nie pracować z powodu braku okienek na monitorze? Nie rozumiem absolutnie nie rozumiem. Może Burmistrza Krupowicza trzeba na dłużej wysłać ze wszystkimi urzędnikami na Ukrainę, aby uczyli się  i jak to się dzieje, że tamci urzędnicy pracują mimo trwającej tam wojny. Jak to się dzieje, że tam może nie być prądu, internetu, wody i jedzenia aby urzędy pracowały. Mimo lecących bomb na ich głowy .

No ale zejdźmy na ziemię, no bo jak napisać choćby głupie pisemko jak nawet maszyn do pisania nie ma, a od pisania długopisem paluszki boleć będą? NO nijak niemożebnie 🙂 sic!

Po co się przemęczać, zgasić w cholerę światło zaciągnąć żaluzje i do Lubczyny na plażę.

Po prawie 2 godzinach poprawiono komunikat i dodano informację : Aktualizacja: z powodu awarii systemu komputerowego w dniu dzisiejszym (środa, 6 lipca 2022 r.) Urząd Gminy i Miasta działa w ograniczonym zakresie. Bez zakłóceń pracuje Biuro Obsługi Interesanta, Urząd Stanu Cywilnego oraz Dział Ewidencji Ludności. W pozostałych sprawach wnioski przyjmowane są w formie papierowej, a informacje udzielane są w siedzibie Urzędu oraz telefonicznie.  Link do treści

UFF – pomyślałem czytając, jest nadzieja. Tylko na co? Na działanie urzędników w zabarykadowanym urzędzie , gdzie żeby wejść trzeba łaskawie przewarować swoje na korytarzu z Ukraińską flagą w tle, aby w końcu zostać przyjętym za szklanymi drzwiami przy schodach do gabinetu wodza, którego ciągle brak w urzędzie? Czy może na plaże w Lubczynie bo wszak wiadomo, że bez SIECI pracować się nie da .

Goleniowska rzeczywistość w wykonaniu ekipy Krupowicza Wersja 2,0 .

Uchowaj Boże przed wojną , bo zginiemy zanim do nas dotrze dzięki urzędnikom.

 

Andrzej Bugajski

 

Inny ciekawy artykuł

TU jest POLSKA – Protest w Goleniowie

Dodaj komentarz