Likwidacja stołówek przedszkolnych powinna być w programie wyborczym Burmistrza

Likwidacja Gminnych stołówek to proces z którym obecnie mamy do czynienia w naszej gminie. Burmistrz Robert Krupowicz jest jedynym decydentem w w/w sprawie. Tylko On jest w stanie zatrzymać ten chory, niszczycielski, nikomu niesłużący proces. Niestety Pan Krupowicz pozostaje niewzruszony wobec argumentów jakie przywołała min. Radna Dorota Chodyko na sesji Rady Miejskiej w dniu 26.05.2021r.

Pani Radna nazwała trzy ostatnie kuchnie gminne perłami w koronie wskazując, iż dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pań Kucharek, na dobrej kuchni wychowane zastały całe goleniowskie pokolenia. Cyt: „ Moja serdeczna prośba do Pana Burmistrza jest aby w połowie kadencji zaniechać tego nie wiem skąd i na czym opartego pomysłu, nie mającego żadnych racjonalnych przesłanek procesu do przyszłej kadencji tak aby mogło być to wpisane w program wyborczy. Zacznijmy ten proces od nowej kadencji …”

Naszym zdaniem pomysł Pani Radnej Chodyko jest jedynym słusznym rozwiązaniem stołówkowego dramatu.

A jak Wy myślicie Szanowni Państwo, czy wiedząc o chytrych planach Pana Burmistrza Krupowicza względem likwidacji stołówek przedszkolnych Mieszkańcy naszej gminy poparliby jego kandydaturę na Burmistrza ? Czy Pan Krupowicz powinien zatrzymać likwidacyjną machinę póki czas ?

Jesteśmy ciekawi Państwa zdania w w/w temacie. Podzielcie się z nami waszą opinią wysyłając wiadomość na skrzynkę redakcyjną [email protected] lub umieszczając komentarz na naszym FunPage-u.

(red.)

Dodaj komentarz