Jeśli szukacie Drogie Panie ( Panowie oczywiście też choć wiemy, że akurat w tym temacie będą w mniejszości ) odzieży dziecięcej, polskich producentów w dobrej jakości i przystępnej cenie, zapraszamy Was serdecznie do nowopowstałego sklepu Pani Magdy Pawlik, który mamy zaszczyt wam zaprezentować.

Sklep nazywa się ” ZUZU”, a usytuowany jest na ulicy M. Konopnickiej w Goleniowie 54 i są tu naprawdę cudne piękności.

Zapytaliśmy Panią Magdę dlaczego taki pomysł na biznes w Goleniowie ?

” … Przede wszystkim chciałam spełnić swoje marzenie.  Zawsze pragnęłam mieć sklep, w którym klient będzie mógł poczuć się wyjątkowo, sklep który będzie skrojony na potrzeby ale i na kieszenie naszych mieszkańców. Zrobiłam mały rekonesans potrzeb rynku goleniowskiego i okazało się, że bardzo dużo Mam ma kłopot z zakupem dobrych gatunkowo ubrań dla dzieci polskich producentów. Więc … ciach, mach i mamy sklep, gdzie przede wszystkim stawiam na doskonałą jakość produktu. Mam nadzieję, że goleniowianie to docenią, zechcą mnie odwiedzić i zakupić coś co wpadnie im w oko “

Bardzo się cieszymy Pani Magdo, że mimo globalnie niesprzyjających warunków ekonomicznych jest ktoś kto zapragnął poszerzyć ofertę naszego miasta realizując przy tym swoje marzenia. Państwa natomiast serdecznie zapraszamy do  wspierania naszych lokalnych przedsiębiorców i odwiedzenia Pani Magdy w jej butiku przy ulicy M. Konopnickiej 54 w Goleniowie.

 

( red.)

Dodaj komentarz