Jak czytamy na FunPage Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Goleniowie, PPP prowadzi nabór chętnych na zajęcia Biofeedback semestr II.

Biofeedback jest nowoczesną metodą trenowania mózgu. Służy do doskonalenia zdolności psychicznych astronautów i pilotów, którzy muszą skutecznie wykonywać swoje zadania i pracować w warunkach ogromnego stresu.

Certyfikowane, najwyższej jakości Oleje CBD dostaniesz stacjonarnie w Sklepie – Konopny Listek J. Matejki 3B Goleniów

EEG BioFeedback to metoda, która pozwala na zmianę charakterystyk fal mózgowych poprzez korzystanie z otrzymanych zwrotnie informacji o przebiegu pracy mózgu. Osoba trenująca poprzez aktywny udział w treningu, uczy się modyfikować wzorzec fal mózgowych.

Trening przebiega raczej w formie zabawy niż bardzo ciężkiej pracy. Pacjent podczas treningu podłączany jest do specjalnej głowicy z odpowiednimi czujnikami, które mocuje się na głowie przy pomocy specjalnego kleju. Impulsy z mózgu klienta są odczytywane i przetwarzane w taki sposób, że terapeuta je widzi w formie krzywej oraz w formie wyników cyfrowych, jednocześnie pacjent widzi swoje fale mózgowe na monitorze w formie wideogry, w którą gra za pomocą siły swojej woli.
Zapisy na II semestr można zgłaszać telefonicznie w sekretariacie poradni (91 418 31 19) lub mailowo:
(red.)

Dodaj komentarz