Nowe Maszty 5G w naszej gminie ?

Drugi maszt telekomunikacyjny w miejscowości Miękowo to już praktycznie przesadzona sprawa, kolejny prawdopodobnie postawiony zostanie w Danowie. Czy jesteśmy w stanie się przed tym skutecznie obronić ?

Technologia oraz ciągły rozwój wpisany jest w nasz byt. Z jednej strony chcemy mieć lepszy zasięg, wydajność telekomunikacyjną z drugiej zaś martwimy się o wpływ pola magnetycznego na nasze zdrowie.

Postanowiliśmy przedstawić Państwu kilka projektów, które pomagają nam „zmniejszyć promieniowanie”.

Farba contra Wi-Fi

Jeśli chcesz stworzyć efekt ekranowania w pokoju lub w całym domu – możesz skorzystać z opcji „farby lub tapety anty wi-fi”. Wykonane z grafitu farby chronią pomieszczenie przed polami elektromagnetycznymi.

Tkaniny nasycone srebrem

To doskonała alternatywa dla tych, którzy pragną połączyć modę i bezpieczeństwo. Coraz więcej firm tekstylnych zaczyna używać srebrnej nici w wyrobach włókienniczych ze względu na swoje właściwości przeciwdrobnoustrojowe. Odzież z elementami srebra jest często reklamowana jako odporna na zapachy, ale należy mieć na uwadze, że srebro również odbija pola elektromagnetyczne, tworząc obszary wolne od promieniowania emitowanego przez technologię.

Prawdziwy SZAŁ to makijaż, który chroni nas przed selfie

Według badań z USA promieniowanie HEV (czyli niebieskie światło; ang. High Energy Visible Light) z telefonów komórkowych może być odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się skóry. Kylie Jenner – amerykańska gwiazda programów typu reality show, modelka, celebrytka. – połączyła siły z komputerową firmą Apple, aby opracować Selfie-Cosmetic – krem przeznaczony do ochrony naszej skóry przed niebieskim światłem, na które jesteśmy narażeni za każdym razem, gdy patrzymy na telefon lub robimy selfie.

Źródło: www.connectionsbyfinsa.com/powering-down/?lang=en

(red.)

 

Dodaj komentarz