Cześć Wszystkim,

To my Ekipa West Side Polska czyli grupa przyjaciół, która obrała sobie za cel pomaganie słabszym i potrzebującym. „West Side Polska” jak sama nazwa wskazuje narodziła się w głowach ludzi, których serce bije w zachodniej części Polski, a precyzyjniej to w Szczecinie, czyli stolicy Pomorza Zachodniego. Łączy Nas wielka miłość do kultury hip-hop i wielu aspektów z nią związanych.

Podczas swojej działalności mamy zamiar pomagać charytatywnie, organizując różnego rodzaju eventy dla potrzebujących dzieciaków. Chcemy być kojarzeni jako ludzie, którzy przede wszystkim DAJĄ coś od siebie, a nie tylko BIORĄ od innych. Możesz do Nas napisać w każdej sprawie, a my postaramy się Ci pomóc. Masz Nasze Słowo!

Obecnie ruszamy ponownie na extremalną wyprawę, aby pomóc najbardziej potrzebującym. TRIATHLONWSPARCIA – tak właśnie się nazywa.

Co planujemy :

– pokonać Wisłę kajakiem (ok. 800km);

– przejechać rowerem odcinek Gdańsk – Morskie Oko (ok. 730km);

– wejść na Rysy (2499m.n.p.m.).

To wszystko mamy zamiast osiągnąć  za jednym zamachem q maksymalnie 16 dni!

Klikając “wezmę udział” nie musisz fizycznie uczestniczyć w akcji – link: https://www.facebook.com/events/1333018507056608/

Bądź z nami duchem i pomóż nagłośnić całe wydarzenie, udostępniając posty na swojej tablicy.

Pierwszy i ostatni dzień akcji dedykujemy SŁAWKOWI WOJCIECHOWSKIEMU – naszemu małemu bohaterowi, który mimo swojej choroby uprawia sport i jeździ na rowerze.

W pozostałe dni będziemy nagłaśniać potrzeby innych dzieci i osób, które walczą z różnymi chorobami i problemami.

 DLA KOGO PŁYNIEMY ?

▪️SŁAWEK WOJCIECHOWSKI

▪️KAMIL CIOSEK

▪️MIKOŁAJ RÓŻAŃSKI

▪️GABRYŚ ROKSELA

▪️MIKOŁAJ BŁASZCZYK

▪️ALAN SERWATKA

▪️ARTUR KOWALCZYK

▪️DOM OPIEKI GODNA STAROŚĆ

Każdego dnia będziemy poświęcać się dla kogoś innego, przybliżymy problem danej osoby i wskażemy oraz podpowiemy w jaki sposób można jej pomóc !

Zachęcamy wszystkich do śledzenia akcji oraz jeśli macie ochotę wsparcia. Więcej informacji na FunPage grupy pod linkiem: https://www.facebook.com/onlywestside/ 

( red.)

 

 

Dodaj komentarz