Lodówka Społeczna – Burmistrz daje zielone światło

Lodówka Społeczna w Goleniowie dostała zielone światło od Pana Burmistrza Krupowicza. W dwóch pismach skierowanych do wnioskodawczyni – Pani Kamili Piwowarskiej – podkreślił, iż przychyla się do pomysłu powstania w naszym mieście lodówki społecznej.  Zastrzeżenie jest jedno;  zdaniem Pana Burmistrza, miejsce wskazane przez wnioskodawcę nie jest odpowiednie.

Biorąc powyższe pod uwagę,  wnioskodawczyni poprosiła o wytypowanie kilku miejsc, które w odczuciu Gminy – Pana Burmistrza – są odpowiednie. Na zadane zapytanie otrzymała odpowiedz o poniższej treści:

Wobec wniosku, jaki złożyła Pani w sprawie lodówki społecznej i jej umiejscowienia zapraszam Panią na spotkanie w tej sprawie w dniu 28 maja 2021 r. na godzinę 13.00.

Pozdrawiam

Mażena Domańska

Dyrektor  Wydziału Administracji i Spraw Społecznych

Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie

Niestety, Pani wnioskodawczyni jest osobą czynną zawodowo i z tego powodu nie może stawić się do urzędu na wyznaczoną godzinę. Nie mniej jednak zawnioskowała o przesunięcie w/w spotkania na godzinę 9:00 rano tego samego dnia.

Czy Pani Dyrektor Wydziału Administracji i Spraw Społecznych przychyli się do wniosku Pani Piwowarskiej. Czy uda się wypracować i wskazać miejsce odpowiednie na zainstalowanie lodówki społecznej.

Będziemy Państwa informować na bieżąco.

( red.)

Dodaj komentarz