Radna Małgorzata Latka przesłała do naszej redakcji informację uzupełniającą treść naszego artykułu Radna Małgorzata Latka interweniowała bezskutecznie

“Otrzymałem odpowiedź  (załączam ) od Pana Starosty na pismo, w którym sugerowałam fizyczną likwidację tego niebezpiecznego prowizorycznego parkingu przy cmentarzu. Fizyczną, tzn umożliwiająca  parkowanie tam samochodów przez ustawienie  typowych betonowych zapór lub słupków. Oczywiście nie ośmieliłam się sugerować Panu Staroście jak ma to zrobić. Rozwiązania są tak banalne i zapewne znane służbom Pana Starosty
A co Pan Starosta proponuje? Napuszczenie na parkujących i przychodzących przez ulice Policji, a w domyśle wystawianie mandatów karnych. Jest również propozycja dla Pana burmistrza przeniesienia furtki.
Czy takie działania Pana Starosty  na pewno poprawią warunki bezpieczeństwa  w tym miejscu. W moim przekonaniu nie!”
Pozdrawiam

Małgorzata Latka

Rozumiem tym samym, że Pan Starosta Tomasz Stanisławski zamiast pochylić się nad problemem i znaleźć rozwiązanie, z miejsca ( mówiąc językiem medycznym)  zdiagnozował chorobę i znalazł lekarstwo – MANDATY.
Zaiste, szybkie załatwienie sprawy. Mamy nadzieję, że nie jest to poważna odpowiedź Pana Starosty Tomasza Stanisławskiego i należy ją traktować w formie dowcipu.
A swoją droga figlarnego mamy Starostę
Andrzej Bugajski

 

Dodaj komentarz