„Szybki chód” – lekarstwem na wszelkie frasunki

” Na frasunek najlepszy trunek ” – tak brzmi stare Polskie porzekadło, My mamy nieco inne zdanie. Nasza maksyma to ….  NA FRASUNEK … NAJLEPSZY SZYBKI CHÓD 😊!!!

Czas ostatni to czas wielu obostrzeń. Liczne kwarantanny, zamknięte siłownie, baseny, kluby fitness, momentami bieżnie, stadiony, a nawet lasy, to wszystko przełożyło się na totalny brak aktywności fizycznej u wielu z nas. Dodając do tego nienapawającą optymizmem aurę pogodową – jak to przy przedwiośniu bywa, mamy obniżony nastrój, frustracje, ogólne zniechęcenie czyli dosadnie mówiąc lenia.

Skończ z tym od teraz ! Nie czekaj ! Nie zwlekaj ! Nie wykręcaj się ! Do tego co za moment Ci zaproponujemy nie potrzebujesz ani drogiego sprzętu, ani karnetu do klubu, ani nawet konkretnego stroju.

Szybki chód – to jest nasza rada oraz klucz do sukcesu. 30 minut szybkiego marszu dziennie to przepustka do lepszego funkcjonowania. To dotlenienie naszych mięśni oraz mózgu. To szybsza przemiana materii, to opcja na spalenie dodatkowych kalorii oraz mnóstwo, mnóstwo endorfin, które powodują, iż na nowo chce nam się żyć.

Kto może uprawiać chodzenie ?

KAŻDY ! Tu nie ma żadnych ograniczeń ! Ty, ja, on, ona, oni, bez względu na wiek, wagę, zasobność portfela, wszyscy razem i każdy z osobna możemy pozwolić sobie na taki luksus.

Nie zwlekaj, zacznij od już 😊

( redaktor blue )

Photo by Arek Adeoye 

Dodaj komentarz