Organizatorem Wirtualnych Targów Ślubnych jest właściciel portalu e-wesele.pl, który przez ostatnich 16 lat odpowiadał za organizację Wielkiej Gali Ślubnej – największych targów branżowych na Pomorzu.

W tym roku, w związku z pandemią, została podjęta decyzja (i zarazem wyzwanie) o przeniesieniu wydarzenia do Internetu.

Kiedy, gdzie, jak?

Wirtualne Targi Ślubne odbędą się w niedzielę 7 lutego w godzinach 11:00 – 17:00. Mamy nadzieję, że formuła, która została przygotowana przypadnie do gustu zarówno narzeczonym jak i naszym wirtualnym wystawcom.

Jak dołączyć do grona zwiedzających?

Po pierwsze należy wejść na stronę www.WirtualneTargiSlubne.pl

Po drugie – zarejestrować się.

Po trzecie – odwiedzić W/W platformę  w niedzielę 7 lutego. W godzinach od 11:00 do 17:00 będzie można kontaktować się z firmami (m.in. wideo chat jeden na jeden), które uczestniczą w evencie. Do dyspozycji zwiedzających będzie też live stream z naszego studia targowego.

#ślubnyEkspres dla narzeczonych

Osią Wirtualnych Targów Ślubnych będzie #ślubnyEkspres prowadzony na żywo ze studia targowego przez Joannę Kopij i Karolinę Andrzejak z Lily Wedding Planner.

Przez cały dzień trwania targów dziewczyny będą opowiadały krok po kroku o tym, jak zorganizować idealny ślub i wesele. Narzeczeni otrzymają mnóstwo merytorycznych informacji, mnóstwo praktycznych i cennych podpowiedzi oraz porad od osób, które w branży funkcjonują od lat i przez ślubno-weselne meandry przeprowadziły dziesiątki par.

Spotkania z ekspertami

W studiu targowym pojawią się także goście z branży ślubnej. Joanna i Karolina wypytają ich o najważniejsze zagadnienia i trendy ślubno-weselne, w tym te, które wykreowała m.in. pandemia.

Gratisy dla przyszłych Par Młodych!

Narzeczeni już teraz mogą się rejestrować na platformie www.WirtualneTargiSlubne.pl

Wszyscy zarejestrowani otrzymają (w formie gratisów do pobrania) atrakcyjne materiały, które podczas przygotowań ślubnych pozwolą zapanować nad wieloma zagadnieniami.

Dla narzeczonych, którzy spędzą z nami czas w dniu Wirtualnych Targów Ślubnych (7 lutego), będziemy mieli coś ekstra – blisko 50-stronicowy e-book „Harmonogram ślubny”! To prawdziwe ślubne kompendium wiedzy dla narzeczonych.

(red.)

 

 

Dodaj komentarz