Funkcjonariusze pomagają – w akcji „Szlachetna Paczka”

Od wielu lat w okresie przedświątecznym funkcjonariusze Służby Więziennej z naszego regionu włączają się aktywnie w ogólnopolska akcję „Szlachetna Paczka”

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce, który ma na celu wspomóc rodziny w trudnej sytuacji finansowej.

Tym razem pomogliśmy ośmioosobowej rodzinie, która mieszka w trudnych warunkach w powiecie goleniowskim. Wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Przedszkola Publicznego nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Goleniowie zebraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy takie jak: artykuły higieniczne, środki chemiczne, trwałą żywność, materiały szkolne, a także nowy wypoczynek – powiedziała szer. Katarzyna Urbańska rzecznik prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Goleniowie.

Z wielka radością 11 grudnia funkcjonariusze goleniowskiej jednostki oraz przedstawiciel przedszkola przekazali zebrane dary ośmioosobowej rodzinie, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej.

Pomoc niesiona drugiemu człowiekowi daje dużo satysfakcji, ale szczery uśmiech osób obdarowanych pozwala wierzyć, że warto czynić dobro i dzielić się nim z innymi.

Warto też pamiętać, że razem możemy więcej 🙂

Składamy szczególne podziękowania firmie Platan Sofa, która podarowała wypoczynek i przyłączyła się do akcji „Szlachetna Paczka”.

O sprawie mówi : mjr Sebastian Matuszczak Rzecznik Prasowy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Szczecinie

Informacja

 

(red.)

Podobny artykuł

Służba Więzienna podarowała maseczki

Dodaj komentarz