Łączą nas nie tylko kolory

“Łączą nas nie tylko kolory” Goleniów biega dla Ukrainy

Gmina Goleniów – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie solidaryzując się z walczącą Ukrainą i narodem ukraińskim organizuje 13 marca (niedziela) 2022r. w godz. 10.30- 14.00 bieg charytatywny na dystansie 1362 metrów. Dlaczego taki dystans? Ponieważ z Goleniowa do walczącej stolicy Ukrainy – Kijowa jest tylko 1362 km. Bieg lub marsz dla mniej wprawionych przeprowadzimy na bieżni stadionu miejskiego OSiR w Goleniowie na ul. Sportowej 25.
Zapraszamy wszystkich – dzieci, młodzież, dorosłych, którzy chcą pomóc przebywającym na terenie Goleniowa Ukraińcom. Wpisowe do biegu od każdej osoby wynosi 13,62 zł. lub jeśli ktoś chce to więcej. Wszystkie wpłaty w całości zostaną przekazane na Fundację św. Wawrzyńca działającą w Goleniowie i wpisaną do KRS pod numerem 0000947262. Z zebranych środków finansowych pokrywane będą najpilniejsze potrzeby przebywających na terenie gminy Goleniów uchodźców z objętej wojną Ukrainy. Przygotujmy się do biegania lub marszu na podanym dystansie i pomóżmy naszym utrudzonym gościom.
Zapraszamy serdecznie, spotkajmy się w niedzielę 13 marca by na sportowo pomóc i wyrazić nasz sprzeciw działaniom wojennym Rosji.

 

www.osir.goleniow.pl

 

 

 

Powiązany artykuł

Sprawdzaj gdzie wysyłasz pomoc dla Ukrainy

Dodaj komentarz