Drodzy Przyjaciele, Rodzino, i Współtowarzysze Dobrej Woli,

Jako przyjaciel rodziny wracam się do Was wszystkich z prośbą o wsparcie dla Joli i Jacka, którzy doświadczyli niedawno tragicznego pożaru, który zniszczył ich dom, miejsce pełne wspomnień i bezpieczeństwa. Ten nieprzewidywalny wypadek pozostawił ich w trudnej sytuacji, a my chcemy zbierać fundusze, aby pomóc im w odbudowie i ponownym rozpoczęciu życia.

Jola i Jacek większość swojego życia pomagają innym wyjść z uzależnienia oraz niosą wsparcie ludziom w trudnych sytuacjach życiowych. Teraz oni potrzebują naszej po MOCY!

Pożar pozostawił dom Joli i Jacka w ruinie, przynosząc duże szkody strukturalne. Spłonęło piętro, poddasze, dach jest do całkowitej wymiany. Nie tylko utracili dach nad głową, ale także wiele ważnych wspomnień i wartościowych przedmiotów, które trudno jest zastąpić. Teraz, kiedy starają się podnieść się po tej tragedii, naszym celem jest stworzenie zrzutki, aby pomóc im w zebraniu środków na remont i odbudowę domu.

Wasze wsparcie będzie miało ogromne znaczenie i pomoże Joli i Jackowi znaleźć stabilność i komfort po tym trudnym okresie. Każda wpłata, bez względu na wielkość, przyczyni się do odbudowy ich domu i życia. Wierzymy w siłę wspólnoty, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w tym trudnym czasie.

Link to zbiórki TUTAJ 

Paulina Zdanowicz

Pożar poddasza w Babigoszczy

Kamila Chilkiewicz – Piwowarska

Dodaj komentarz