1 marca o godzinie 7:00 rano zostanie otwarty Punkt Pobrań Diagnostyki, ogólnopolskiej sieci laboratoriów medycznych.

Jest to pierwsza placówka medyczna w Goleniowie pod tym logo i jedna z 1100. na terenie całej Polski.

Placówka znajdować się będzie przy ulicy Szczecińskiej 11 w Goleniowie.

Diagnostyka jest liderem badań laboratoryjnych w Polsce, co dla klienta oznacza dostęp do szerokiej oferty (3000 rodzajów badań), wysoką jakość i szybki czas realizacji. Jeśli do tego dołożymy profesjonalny personel i częste akcje profilaktyczne, które zachęcają do dbania o zdrowie dostarczając, z jednej strony wiedzy medycznej, z drugiej obniżając ceny badań, to otrzymamy wszystko to, czego potrzebuje klient – podsumowuje Jacek Jedziniak, kierownik Punktów Pobrań w Regionie Zachodniopomorskim.

Dodatkowo nowy punkt medyczny jest przyjazny dzieciom, personel pielęgniarski ma doświadczenie w pobieraniu krwi u najmłodszych, co jest bardzo ważne w tej stresującej sytuacji.

Materiały badawczy od pacjentów trafia do centralnego, dla Regionu Zachodniopomorskiego, laboratorium Diagnostyki mieszczącego się w Szpitalu Specjalistycznym Szczecin-Zdroje przy ulicy Mącznej 4. Wyniki badań standardowych takich jak morfologia są zwykle dostępne w tym samym lub w następnym dniu, czas oczekiwania zależy od typu badań. Diagnostyka ma rozbudowaną ofertę badań online, co dla klientów jest bardzo wygodne, bo mogą wykupić w e-sklepie wybrany pakiet – dla siebie lub dla bliskich – i z opłaconym zleceniem przyjść do punktu w Goleniowie, następnie wynik badania także znajdziemy online.
Jednak nowe miejsce kusi nas do odwiedzin osobistych, bo do końca maja przychodząc na Szczecińską 11 otrzymamy rabat w wysokości 45 zł na wszystkie badania przy zamówieniu na łączną kwotę 195 zł.

Punkt w Goleniowie jest czynny codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 12:00.

Do realizacji badań nie jest potrzebne skierowanie lekarskie, placówka realizuje skierowania POZ w ramach NFZ.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz