Dworzec ma nowego zarządcę – GTBS w odstawce …

Do tej pory, z marnym skutkiem, dworcem w Goleniowie zarządzało Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, a sprzątaniem zajmował się Zakład Aktywności Zawodowej.

Gołym okiem, nie będąc specjalistą, widać było, iż gminna spółka GTBS nie radzi sobie z zarządzeniem obiektem, dlatego, jak mniemamy, (choć nikt o tym głośno nie powie) podjęto decyzję o przekazaniu dworca w Goleniowie profesjonalnej firmie.

PHU Remigiusz Rogoś – od 1 lutego 2024r. nowy zarządca dworca – to specjalista posiadający licencję zawodową w zakresie zarządzenia nieruchomościami oraz administrowaniem wspólnot mieszkaniowych. W czasie swojej zawodowej pracy udowodnił, iż skutecznie potrafi zoptymalizować koszty i prowadzić prawidłowe zarządzenie obiektami zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

W rozmowie z przedstawicielką nowego zarządcy panią Anną Kondrat – Rogoś pozyskaliśmy informację, iż w przejętej nieruchomości tj. budynku dworca, na cito firma zleciła montaż dodatkowych kamer, które już zostały zainstalowane, a lada dzień pojawią się tzw. wrzutki do toalet. Dokładnie takie same jak mamy na przykład w Galerii Mini Park. –To rozwiązanie automatycznie eliminuje dzikich lokatorów – mówi w rozmowie z nami pani Kondrat- Rogoś.

Dodamy, iż z dniem 1 lutego 2024r. Zakład Aktywności Zawodowej również stracił zlecenie. Sprzątanie obiektu przejęła Spółdzielnia BTW.

(red.)

Zarządca stanowczo dementuje doniesienia portalu wGoleniowie

Dodaj komentarz