Zawody w skokach przez przeszkody – Stajnia Fantazja

Niecodzienne Zawody w Skokach przez przeszkody – Hobby Horse w Stajni Fantazja – Unikalne Spotkanie Pasji i Wyobraźni

Stajnia Fantazja, miejsce, gdzie marzenia spotykają się z rzeczywistością, szykuje się do jednego z najbardziej niezwykłych wydarzeń w kalendarzu jeździeckim – zawody w skokach na Hobby Horse!

Skoki na Hobby Horse to dyscyplina, która zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. W Stajni Fantazja postanowiliśmy pójść o krok dalej i zorganizować te wyjątkowe zawody, które na pewno zapadną w pamięć wszystkim uczestnikom i widzom.”- Paulina Fantastyczny Team

 

Wydarzenie to przyciąga zarówno doświadczonych zawodników, jak i entuzjastów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Hobby Horse. (zabawkowy koń na drewnianym kiju). Niezależnie od poziomu umiejętności, wszyscy mają szansę zaprezentować swoje zdolności i umiejętności skokowe w tej niezwykłej formie jeździectwa.

 

 

Zawody odbędą się 18.06.2023r. na malowniczym terenie Stajni Fantazja w miejscowości Niewiadowo nr 3 , 72-122 Łoźnica – 10 min. od Goleniowa, podczas Ujeżdżeniowych Derb Wiosennych, w trakcie których odbędą się również czworoboki treningowe w dyscyplinie ujeżdżenia.

Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować swój unikalny styl i technikę skokową.

Dla najmłodszych jeźdźców przewidziane są specjalne konkurencje, które uwzględniają ich umiejętności i bezpieczeństwo. Będzie to doskonała okazja, aby młodzi adepci Hobby Horse poczuli się jak prawdziwi zawodnicy i przeżyli niezapomniane chwile podczas skoków.

Zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa, entuzjastów Hobby Horse oraz osoby poszukujące niezwykłych przeżyć do Stajni Fantazja na te niezwykłe zawody. Będzie to okazja do spotkania pasji i wyobraźni w jednym miejscu, gdzie marzenia zamieniają się w rzeczywistość. Przygotujcie się na emocje, zaskoczenia i magię skoków na Hobby Horse!

Stajnia Fantazja

 

 

Inny artykuł

UWAGA – najwyższy stopień zagrożenia pożarowego lasu !

Dodaj komentarz