Danuta Stenka w goleniowskiej bibliotece!

Z ogromną radością pragniemy zaprosić Was na wyjątkowe spotkanie autorskie z Danutą Stenką, utalentowaną aktorką teatralną, filmową, radiową i dubbingową.
Wydarzenie odbędzie się w naszej bibliotece 4 grudnia, o godzinie 17.00.

Spotkanie, pełne ciekawych rozmów i inspirujących historii, będzie prowadził znany Wam dziennikarz, Marcin Michrowski.

Danuta Stenka, zdobywczyni licznych prestiżowych nagród, takich jak Złote Kaczki, Orły czy Złoty Mikrofon, zasłynęła nie tylko talentem aktorskim, lecz również zaangażowaniem w różnorodne dziedziny sztuki. Jej imponująca kariera obejmuje role teatralne, filmowe i radiowe, a także niezapomniane kreacje w dubbingu.
Wartość jej artystycznej pracy została doceniona przez nadanie Srebrnego Medalu “Zasłużony Kulturze Gloria Artis” oraz Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski.
Jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez publiczność wizerunków jest postać Judyty, głównej bohaterki filmu “Nigdy w życiu!” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, będącego adaptacją powieści Katarzyny Grocholi o tym samym tytule.

Pani Danuta Stenka to także współautorka książki “Flirtując z życiem”, która ukazuje jej spojrzenie na świat i życie, pełne mądrości, humoru i refleksji.
Wstęp na spotkanie jest wolny, ilość miejsc ograniczona.
Bądźcie Państwo częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Liczymy Waszą obecność!

Tekst oraz foto – Miejska i Powiatowa Biblioteka w Goleniowie

Twoje dziecko ma problemy z emocjami ? Rusza akcja wsparcia !

Dodaj komentarz