Crown Packaging Polska Sp. z o.o. Goleniów czyli dawna Fabryka Opakowań Blaszanych na ul. Maszewskiej od dziś rozpoczyna zwolnienie grupowe 60-ciu pracowników.

Według informacji firmy zwolnienia zostały zapowiedziane w kwietniu 2023r. W ramach odprawy pracownicy otrzymają należne wynagrodzenie, odprawy, odszkodowania oraz wypracowane bonusy pieniężne. Jest kolejne grupowe zwolnienie dużej ilości pracowników w ostatnim czasie w Goleniowie. 

Z kolei Służba Więzienna potrzebuje do pracy w Zakładzie Karnym w Goleniowie aktualnie około 50-ciu pracowników i funkcjonariuszy. Duże zapotrzebowanie na pracowników zgłaszają firmy w GPP , co daje nadzieję na szybkie wchłonięcie zwolnionych. 

 

A.B.

SPROSTOWANIE

Zwolnienie 60 pracowników realizuje firma Crown Packaging Polska Sp. z o.o. Goleniów, a nie jak wcześniej podaliśmy w informacji Firma Eviosys Packaging Polska.

Przekłamanie nastąpiło w wyniku błędnie przekazanej nam informacji przez Dyrektora HR,  jak się okazuje tej samej osoby na tym samym stanowisku w obydwu firmach.

Za nie zamierzoną błędnie podaną informację w imieniu Redakcji Goleniow.net, przepraszamy zainteresowane strony.

A.B.

 

 

 

Podobny artykuł

 

IKEA – 130 osób na zieloną trawkę?

 

 

 

 

Dodaj komentarz