Nowe połączenie czarterowe ze szczecińskiego lotniska – z biurami podróży TUI, ITAKA oraz Coral Travel polecimy do Bułgarii

Punktualnie o godzinie 17:30 6 czerwca, oficjalnym salutem wodnym, wykonanym przez dwa wozy bojowe Lotniskowej Służby Ratowniczo Gaśniczej przywitaliśmy samolot linii European Air Charter, który zainaugurował nowe wakacyjne połączenie do słonecznej Bułgarii.

Dzięki trzem touroperatorom TUI, Itaka oraz Coral Travel w pierwszą podróż do Burgas wybrało się aż 151 pasażerów, co świadczy o bardzo dużym zainteresowaniu każdym nowym kierunkiem oferowanym z naszego zachodniopomorskiego lotniska.

Loty na tej trasie realizowane będą w każdy wtorek, a ostatni wylot zaplanowany został na początek września.

Jesteśmy pewni, że duże zainteresowanie tym połączeniem utrzyma się przez cały sezon lato 2023, dając wyraźny sygnał biurom podróży do uruchamiania kolejnych nowych kierunków ze szczecińskiego lotniska.

Loty czarterowe ze Szczecina:

kierunek Biuro podróży Dni lotów Okres lotów

Burgas

TUI, Itaka, Coral Travel wtorki 06.06-05.09.2023r.

Antalya

Coral Travel środy, soboty 03.06-14.10.2023r
TUI środy, soboty 07.06-07.10.2023r.
Itaka, Rainbow środy 07.06-27.09.2023r.

W tym roku, z lotów czarterowych skorzystać powinno ponad 40.000 pasażerów, dając wyraźny sygnał, że ruch po pandemiczny z Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów odradza się w bardzo dynamicznym tempie.

Dodatkowo, w ramach kierunków rozkładowych, możemy polecieć do: Dublina, Krakowa, Liverpoolu, Londynu, Oslo Torp, Oslo Gardermoen, Warszawy Modlin, Warszawy Chopin.

 

Informacja Port Lotniczy Szczecin-Goleniów

 

Inny ciekawy artykuł

Od 11 czerwca nowy rozkład jazdy na kolei

 

Dodaj komentarz